Koltukmu Desem Bilmiyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Koltukmu Desem Bilmiyorum

TEVFiK

Vip Üye
tevfik ustam bu koltuğun tam karşısında
taş öbekleri varmı.

S.a. Sayın Ustam ben bu yere oturduğum zaman tam karşısı burası oluyor tam önü topraklı yol ve hemen aşağısı ise geniş dere akıyor.:) derenin içinde ise balık yakalıyan insanlar vardı.:D benim şansımdan dolayı tek bir balık bile yakalayamadım.(ağla) Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
tevfik usta benim görebildiğimde o çalılığın oldu kısım sunu çukuru gibi görünüyor? eğer o çalılık kısım temizlenip sunuu çukuru olduğuna karar verebilsen,altında mezarı var.mezar sarı çerçevenin içinde olur veya çerçevenin dibinde zemin altında girişide olabilir.dediğim gibi önce o çalılık temizlenip karar verilecek.
S.a. Sayın DLA21MEİ Ustam Yorumlarınız için çok teşekkür ederim tekrar oraya gittiğim zaman bu yeri temizler ve İncelerim.Bu arada'da sizi gördüğüme çok sevindim.Sevgi ve Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
Tefik ustam sana saten gerekeni nasil ne yapilcani ,,A21MEDLİ,,,,ustam gusteris artik hayirlisi deyelim tam nokta atisi yapmis ustam.
S.a. Sayın ersan Ustam Allah Razı Olsun yorumunuz ve görüşünüz için çok teşekkür ederim.
Ahh ah.şimdi sizin gibi bu çubuklardan anlayabilmem Lazımdı Ama ne yazıkki bende çalışmıyorlar.(ağla) Saygılarımla

TEVFiK

Vip Üye
gözüme ilişen tek bir yer var ustam buraya
baktınızmı bir kapak yada açılmış bir yer gibi
gözümde tam seçemedi ama.
S.a. Sayın Ustam Vallahide gidip Bakmadım (ağla) Ama ben tekrar gideceğim ve Sizin ile Sizlerin göstermiş olduğunuz yerleri tek,tek.İnceleyeceğim.Saygılarımla.

ersan

Vip Üye
S.a. Sayın ersan Ustam Allah Razı Olsun yorumunuz ve görüşünüz için çok teşekkür ederim.
Ahh ah.şimdi sizin gibi bu çubuklardan anlayabilmem Lazımdı Ama ne yazıkki bende çalışmıyorlar.(ağla) Saygılarımla
abi sindik bu senin suzleriylen aklima cok buyuk bir dostumun laflari geldi
bana hep dayma uyle diyor bende calismasi icin bu cubuklari lazim ,,tren,,olsun der5di altimda:D:D:D

Üst Alt