Koltukmu Desem Bilmiyorum | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Koltukmu Desem Bilmiyorum

TEVFiK

Vip Üye

ustam bu ne :D
S.a. Sayın Ustam Vallahi pek çıkaramadım amma sanki bir şeye benzetiyorum gibi.:eek: :D :D Saygılarımla.:p

TEVFiK

Vip Üye
S.a. bu koltuğun yandan görünüşü albümümde buldum
nedir benim bu yaşta çektiğim bilemiyorum (ağla) 1 tane mangalımız bile olmadığından gördüğünüz gibi yerde mangal yapmaya çalışıyoruz.:eek:
yandan görünüm :D
:confused: Ancak bu kadar oldu.
.:( eh artık garibanlık
Görünüz ben neler çektiğimi tahmin edebilirsiniz.:)
beni böyle piknik yerleri Öldürecek.:rolleyes:
Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
:D Anlaşılan sizin oralara ramazan gelmemiş ustam..:eek:;)
Sevgili dostum yer boş değil arkadaşlar bakman gereken yerleri tarif etmişler sağolsunlar var olsunlar şimdi iş çubuklara gelip dayanıyor umarım bir hayli denemeler yapmışsındır pirinç çubuklar boşluk bulmada bire bir iş sende bitiyor hemen pes etme yer müsait ise defalarca çubuklarla kontrol et inşAllah hayra vesile olur hayırlı bayramlar...

ECE07

Kullanıcı

Tevfik ustam yeterince detaylı anlatabildim sanırım. Allah kolaylık versin

Tevfik ustam kağıdı ters tutmuşsun abi.
Değerli ustalar hepinizin affına sığınarak olaya biraz farklı gözle bakmaya, yaşanan olayları anlatmaya çalıştım. Tevfik ustamızın bu konusunu birkaç gündür takip ediyorum. Maalesef karşılaşılan durum bu. Bu durum sadece Tevfik ustamızın konusu için geçerli değil. Genelde konu sahipleri olarak karşılaşılan bir durumdur. Şimdi Tevfik ustamızın yerine kendimi koymaya çalışıyorum. Bütün tespitleri dikkate almak durumundayız, eeeee bu durumda işaretin dört tarafını yakından uzağa doğru olmak üzere araştırıp, değerlendirip sonra da sonuca ulaşmaya çalışacağız. Bu da mümkün gözükmüyor. Kağıdın boş tarafını okuyacak kadar kafamız allak bullak oluyor.

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Sayın Ustam .heheheheeeeee..vallahi çok güldüm Allah'ta Sizi bir Ömür boyu Güldürsün bu kağıdın tersden okunduğuna ama ben düzden okudum.:D.
evet Sizin ve Sizlerin yorumlarınız ile sağıma baktım gel diyor.:D.Soluma batım gel diyor,.:D. arkama baktım gel diyor,:D. karşıya baktım gel diyor,:D.bu arada'da sudan geçmeme gerek yok çünkü öbür tarafdan araba gidiyor suya girmekten'de yırttım.:D.(dere bayağı bir derin belime kadar bir derinlik var ben boğulabilirdim.:D.) Eeeeeee sonra bir baktım'ki dere çatalı oda bana gel diyor,şimdi bende şaşırdım önce ben hangisine gideyim.vallahi gözüm korktu.(ağla) Saygılarımla

ECE07

Kullanıcı
S.a. Sayın Ustam .heheheheeeeee..vallahi çok güldüm Allah'ta Sizi bir Ömür boyu Güldürsün bu kağıdın tersden okunduğuna ama ben düzden okudum.:D.
evet Sizin ve Sizlerin yorumlarınız ile sağıma baktım gel diyor.:D.Soluma batım gel diyor,.:D. arkama baktım gel diyor,:D. karşıya baktım gel diyor,:D.bu arada'da sudan geçmeme gerek yok çünkü öbür tarafdan araba gidiyor suya girmekten'de yırttım.:D.(dere bayağı bir derin belime kadar bir derinlik var ben boğulabilirdim.:D.) Eeeeeee sonra bir baktım'ki dere çatalı oda bana gel diyor,şimdi bende şaşırdım önce ben hangisine gideyim.vallahi gözüm korktu.(ağla) Saygılarımla
Sorunlar büyük Tevfik ustam, Dedim amacım kimseyi suçlamak değildi, sadece bir durum değerlendirmesi yapmak istedim. İş başa düşüyor, düşünüyorum 10-15 bin liralık bir makine alayım diye. Ama bakıyorum aynı konularda olduğu gibi makinalarda da önüm arkam, sağım, solum mevzusu var. Çubuk kullanma konusunda uzmanlaşmaktan başka çaremiz kalmıyor. Allah inşallah gönlüne göre verir.

TEVFiK

Vip Üye
Sorunlar büyük Tevfik ustam, Dedim amacım kimseyi suçlamak değildi, sadece bir durum değerlendirmesi yapmak istedim. İş başa düşüyor, düşünüyorum 10-15 bin liralık bir makine alayım diye. Ama bakıyorum aynı konularda olduğu gibi makinalarda da önüm arkam, sağım, solum mevzusu var. Çubuk kullanma konusunda uzmanlaşmaktan başka çaremiz kalmıyor. Allah inşallah gönlüne göre verir.
S.a. Vallahi buyrun aynı sıkıntı bendede var Sizin ile anlaşalım biz beraber dosdoğru Ankaraya gidelim Sayın İkizceli Ustamın yanına orada müsait bir yer bulursak bende çadır var onuda alayım İkizceli ustamın gösterdiği yerde kamp kurarız ve bu çubuk işinide öğreninceye kadar orada piknik yapar eğitim görmüş oluruz tabii biz yine çok şanslıyızki İkizceli usatam gibi bir eğitmenimiz olacak haaa bu aradada otel parası vermektende yırtmış oluruz.:D.

Son düzenleme:

ECE07

Kullanıcı
S.a. Vallahi buyrun aynı sıkıntı bendede var Sizin ile anlaşalım biz beraber dosdoğru Ankaraya gidelim Sayın İkizceli Ustamın yanına orada müsait bir yer bulursak bende çadır var onuda alayım İkizceli ustamın gösterdiği yerde kamp kurarız ve bu çubuk işinide öğreninceye kadar orada piknik yapar eğitim görmüş oluruz tabii biz yine çok şanslıyızki İkizceli usatam gibi bir eğitmeniniz olacak haaa bu aradada otel parası vermektende yırtmış oluruz.:D.
Abi ben de senin gibi düşünmüştüm fakat ağa'ya danıştım. Ağa farklı bir fikir söyledi, istersen onu yapalım. Ağa diyor ki; Ankara'da vakit kaybetmeyin, İkizceli ustayı alıp işaretlerin olduğu bölgeye götürün, hem gerçek bir uygulamalı eğitim almış olursunuz diyor. Bir düşün istersen:D

Üst Alt