Kurt Basi

oguzseval.simsek

Kullanıcı
İşaretin olduğu yerin konumunu görebilseydik iyiydi (dere,tepe,yamaç).Alnı nın 1-2 metrekare önünde horasan bak,teşvik eden bir şeyler olabilir.Zaten beklediği zata doğru baktığı belli.Başka bir emare varsa araştırılmalı.
Ustam ben isaretin oldugu yeri kendim gormedim. Fakat yarin gidip bakicam sizin onerileriniz dogrultusunda hareket etmek istedim. Emeginize tesekkur ederim

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguzseval.simsek

Kullanıcı
estağfirullah Hamzadan kardeşim.
buyur söz sizin. memnuniyet duyarız.
Oğuz kardeşim,ön alt eteğe doğru görünümü yokmuydu.
İkiceli ustam insallah yarin genis acili fotolarini cekip burda siz degerli ustalarimin yorumuna sunarim

Mirkut

Vip Üye
Parali yerlerin isciligi agir olur kardesim. Tunelle girisi var bu yerin ve buyuk ihtimalle dolguludur tuneli ve bir ihtimal odasida dolgulu olabilir. Boslugu Tesbit ederseniz eger toprak yapisina gore kayalik alan degilse direk maden tesbit edilen yerden girilmesi hem acizligi azaltir hemde sonuca daha rahat ve varsa tuneldeki tuzaklarida atlatmayi saklar. Genelde dolgulu yerlerdede tuzak olmaz buda ayri bir konu.

metin77

Kullanıcı
Bende fark ettim ustam siz soyledikten sonra "Yasak Kelime" yapmadan bir cinciye baktirmakta fayda varmi?

bir çalışmaya başla bakalım belki sessiz kalır. ama calışırken olağan ustu seyler olunca oradan uzaklaş. hoca götürüyor kimi ama her hoca da haca değil. maneviyatı güçlü bir hoca bulman lazım. piyasada herkes hoca da amaç para kazanmak değil mi. mesela ben yola çıktım gidiyorum diyelim. arabayla yola çıktıktan 10 dk sonra bana bir sıkıntı girerse bilirimki orası tılsımlı. ama yine giderim korkmam.

Mirkut

Vip Üye
Bende fark ettim ustam siz soyledikten sonra "Yasak Kelime" yapmadan bir cinciye baktirmakta fayda varmi?

Usram cinci hocalarini bosver helebi tesbitini yap BISMILLAH de basla. Nasibindeyse hepsi gelse senden alamazlar nasibinde degilse zaten alamazsin.

oguzseval.simsek

Kullanıcı
bir çalışmaya başla bakalım belki sessiz kalır. ama calışırken olağan ustu seyler olunca oradan uzaklaş. hoca götürüyor kimi ama her hoca da haca değil. maneviyatı güçlü bir hoca bulman lazım. piyasada herkes hoca da amaç para kazanmak değil mi. mesela ben yola çıktım gidiyorum diyelim. arabayla yola çıktıktan 10 dk sonra bana bir sıkıntı girerse bilirimki orası tılsımlı. ama yine giderim korkmam.
Ustam korkudan ziyade amaca ulasabilmek konusunda endise duyuyorum.

rafet5757

Kullanıcı
Kurt varsa kale de vardır değirmen de hemen yakınında dere yada patika varmı 3...5 mt de