Kuru Çatal Deredeki Bulgular... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kuru Çatal Deredeki Bulgular...

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam ozur dilerim ama bentolit zaten degerliyi deil minerali kesiyor ikincisi ustam sizin isaret alaniniz cubuk tarihine dayandigi kesin korsan gomusu olsa boyle bir kurnazlik asla dusunulemez bu saglam bir usta isi ki icine koydugu malzemede bunu gosteriyor ustam bence aklima gelen basima gelir ama yeriniz ifsa olmusken vakit gecirmemenizdir sonucta gomen geri almak icin gomer ve her kim gomdu ise haritasi da vardir torunlarinada ulasmistir

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
muhterem hocam,konuda belirttiğim gibi,ben iki değerli veren yere yoğunlaşmıştım. başka noktalara dikkat etmedim bile.
sizin işaret etmeniz resimden de olsa oraya dikkatli bakmamı sağladı. arkası traşlanmış düz kısmı da sanki kasa ya benzetilmiş bir oturak görünümünde. oturulabilecek kısım da sanki yapıştırma gibi. olurmu olur...
kabartma kısım kuvvetli çekim verdiği için belki doğru olsada orayı görememiş olabiliriz. gittiğimde nasip olursa yerinde birebir inceleme yaparak açıklığa kavuştururuz inşaallah.
hocam çok teşekkür ederim. sağlıcakla afiyetle.

denizliden20

Kullanıcı
suikast arkadaşımızın isteği üzerine açıyorum.

çatın hemen altı.
burası dere çatımız,

sol koldan yukarı çıkarken,

resimler alttan yukarı çıkarken bir kaç görünüm olarak aldım.toplam mesafe takriben 70-80 m kadardır.
üzerinde oyma olan üçgenimsi kabartma yer ayni yerdir.
konuıyu fotolamamın elbette bir amacı var. verilmek isteneni vermeden sizlerin görüşlerini almak isterim.

ikizceli ustam senin özelin neden kapalı facen yok telefonun yok özelin kapalı.eli öpülecek ustam sana nasıl ulaşcaz.gel benim konuya bir el at.bilgin yoksa bile sende çevre çoktur.bir araştırıver.öptüm ellinden saygılar yanlız çok acil

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ikizceli ustam senin özelin neden kapalı facen yok telefonun yok özelin kapalı.eli öpülecek ustam sana nasıl ulaşcaz.gel benim konuya bir el at.bilgin yoksa bile sende çevre çoktur.bir araştırıver.öptüm ellinden saygılar yanlız çok acil
sevgili denizliden 20 kardeşim bende sevgiyle gözlerinden öperim.
hangi konundan bahsediyorsun,nasıl bir yardımım olabilir bilmiyorum. seni bütün ustalar ve site olarak severiz bilirsin. sana mesaj atacağım oraya yazarsın inşaallah.müsait olduğumda cevaplarım. iletişimi sağlayacağım. ALLAH a emanet ol...

Üst Alt