Kuş burnu ağacı ve kayalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kuş burnu ağacı ve kayalar

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Taşları kenara çekin üç dört metre kadar geniş bir şekilde altına inin. Cihaz dahi tutmayın derim. Garanti birşey var anlamında söylemiyorum. Elime gerçek sekiz on sayfa belge geçti hepsini okudum. Belgede geçen Arazideki bu tarz yigmalarin nerdeyse tamamının altında emanet olduğu yazıyor. Taşları kaldırdığınizda Gpr tarzı kendinj kanıtlamış bir cihaz ve kullanıcı olursa yanınızda hiç çalışmadan da altta ne olduğu çıkar ortaya... Boşsam gidiş geliş olarak beni yormuycaksa sırf meraktan açardım orayı :)
Yorumunuz için teşekkür ederim yakinsaniz buyrun gelin beraber bakalım 😀 dünya malı dünyada kalır .

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Mezar olasılığı çok birde isaretledigim yerleri daha yakın görsek iyi olur

Ekli dosyalar

• IMG_20220518_020100.jpg
    IMG_20220518_020100.jpg
    953 KB · Görüntüleme: 21

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Soldaki kaya kesinlikle dış kesim kaya. Yosunlama ve eskime şeklinden de bariz oranda anlayabilirsin. Bir tür ölü gömme tekniği ile birlikte gömüleme söz konusu ise bu tür kurak kesim kayacıkları etrafında muhakkak ölü otu veya mezar çiçeği olur. Tekleme yaşam alanında sık görülen kısmen eşkiya modeline yakın tekniklerle işlem yapılan orta seviye bir bölge. Cihazsız hareket etmemeni şiddetle tavsiye ediyorum. Aksi halde her karışta iki kucak taş ve kayaya denk gelirsin. Fiziksel efordan önce zihinsel efor sarf edilmeliki zarar minimize edilsin. Selametle İnş’ALLAH. ✋

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Tek bir isteğim olacak bu sakıza sirtini verdiğinde 30 adıma kadar doğu tarafında ne var iri bir kaya var mbaska bir yerde büyük kaya var bunla bağlantısı varmı bilmiyorum resmi paylasiyorum

Soldaki kaya kesinlikle dış kesim kaya. Yosunlama ve eskime şeklinden de bariz oranda anlayabilirsin. Bir tür ölü gömme tekniği ile birlikte gömüleme söz konusu ise bu tür kurak kesim kayacıkları etrafında muhakkak ölü otu veya mezar çiçeği olur. Tekleme yaşam alanında sık görülen kısmen eşkiya modeline yakın tekniklerle işlem yapılan orta seviye bir bölge. Cihazsız hareket etmemeni şiddetle tavsiye ediyorum. Aksi halde her karışta iki kucak taş ve kayaya denk gelirsin. Fiziksel efordan önce zihinsel efor sarf edilmeliki zarar minimize edilsin. Selametle İnş’ALLAH. ✋
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim USTA.

A21MEDLi

Vip Üye
yığmanın dibi boş gibi görünmüyor.
kayasında V var yanında dikdörtgen kaya var ve değirmen taşı gibi yapılı kaya var..

Ekli dosyalar

• IMG_20220515_182901.jpg
    IMG_20220515_182901.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 20

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Söylediğim noktayı kontrol et
Noktayı kontrol ettim iki büyük kaya hariç tüm taşları kaldırdım biraz aşağı yeşil bir akrep 🦂 çıktı estigimiz yerden orta büyüklükte bir kaya çıktı kayayı sökmeye uğraştık yanımızda lom demiri yoktu sonra bıraktık cihaz hiç sinyal almadı nedense 🤔🤔 daha sonra işlem yaptığımız noktanın 10 saat yönünde yukarı doğru 50 adım mesafede oyma halka buldum murç izi var içerisinde.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-29-09-25-27-449_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-29-09-25-27-449_com.android.chrome.jpg
    966.9 KB · Görüntüleme: 13
Üst Alt