Kuş burnu ağacı ve kayalar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kuş burnu ağacı ve kayalar

TRUVA

Admin
Noktayı kontrol ettim iki büyük kaya hariç tüm taşları kaldırdım biraz aşağı yeşil bir akrep 🦂 çıktı estigimiz yerden orta büyüklükte bir kaya çıktı kayayı sökmeye uğraştık yanımızda lom demiri yoktu sonra bıraktık cihaz hiç sinyal almadı nedense 🤔🤔 daha sonra işlem yaptığımız noktanın 10 saat yönünde yukarı doğru 50 adım mesafede oyma halka buldum murç izi var içerisinde.
Yeşil akrep ??? Ne yaptın onu. Kenarından köşesinden geçiyorsun.o alan da birşey var. Tecrübeli biri ile boşluk tespiti yap .Alandan resim video atıyorsun. Fakat ayrı konular açtığından konu dağılıyor. Ne bulmuşsan ne görmüşsen aynı konuya ekle .her kaya ve işarete ayrı konu acma

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Yeşil akrep ??? Ne yaptın onu. Kenarından köşesinden geçiyorsun.o alan da birşey var. Tecrübeli biri ile boşluk tespiti yap .Alandan resim video atıyorsun. Fakat ayrı konular açtığından konu dağılıyor. Ne bulmuşsan ne görmüşsen aynı konuya ekle .her kaya ve işarete ayrı konu acma
Usta akrep 🦂 gerçekçi canlı halde estigimiz yerden çıktı burası daire işareti olan yerle bağlantılı olabilirmi .

Üst Alt