Kuyruksuz Yunus balığı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kuyruksuz Yunus balığı

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kardaşım bu balık inzivaya çekilmiş olamaz, manastıra da kapanmaz. Bunun etrafında sosyal hayattan izler olacak.
Hem mezarı olacak hemde şahsi malzemelerinin olduğu mahzen olacak.
4 cephesinden 50 metreye kadar manzara fotosu çekseydin düşünce tarzlarını yakalayıp belki başka şeylerde görebilirdik.

Buldu mu böyle güzel figürler bulacan.
Ummadığın taş, baş yarar.
Ufacık, olağan dışı da olsa bir ihtimal her zaman olabilir: Kayanın kendisine de dedektör tutun, horasan testi yapın.

A21MEDLi

Vip Üye
Balığın ağız veya kuyruk yönünde,yerden 30-40 cm. yüksek ücgenimsi kaya ara..
Şöyle düşün baligin kuyrugu V gibidir...bu kuyruğun bir tarafı dışarda görünür,diger tarafı topragin altında gizlenmiş.. Böylesi ücgenimsi kaya gördüğünde orayi eş kuyruğun tamamı ortaya çıkacak..kuyruğun üstündeki oyukları iyi incele Resmini buraya at..

KOMAGENE

Kullanıcı
Evet arkadaşın bulduğu balık ve yunus balığı. Bu konuda netlik beyandır. Verdiğiniz tepki kişiyi aydınlatmaz yanlışım varsa afbuyrun ama caydırmaya soğutmaya teşvik eder. Kişisel algılamayın lütfen. 🙂👍
kişisel algılarım ;salt sorduğum soru üzerinden beni soğutma ve caydırma ile itham etmişsin yazdığım cevaplara daha öncede muhalefet ettiğin konular olmuştu kendi fikrine benim cevabımı katmadan belirtmen daha şık olmazmıydı? farzetki soru sormadım direk o balık değil orası boş uğraşmayın diye yazdım bu benim fikrim ve yorumum seni ne alakadar eder sen konu sahibi yada adminmisin? şükür değilsin :)
netlik beyanmı? neye dayanarak tek fotografla mı ?
şimdi sana bir soru tamamen benzeterek soracağım hani yunusa benzetilmiş ya,yunus gözü dediğiniz sunu çanağı yani mahzen işareti ağız dediğiniz kısım mahzenin yönü balığın gövdesi dediğimiz kaya mahzenin saklı olduğu anakayanın toprak dışında kalan kısmı olabilirmi? olabilir olmayabilirde ben burdan seçemedim ama sen seçmişsin
daha devam eder yazardım ama senle tartışmak ne bana nede sana birşey kazandırmaz

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Evet arkadaşın bulduğu balık ve yunus balığı. Bu konuda netlik beyandır. Verdiğiniz tepki kişiyi aydınlatmaz yanlışım varsa afbuyrun ama caydırmaya soğutmaya teşvik eder. Kişisel algılamayın lütfen. 🙂👍

roni ustam, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. sizinde farklı yaklaşım ve yorumlarınız var. size her nekadar inanıyorsam sizin zıttınıza yorum yazan ustayada aynı derecede inanıyorum.

2 doğru olmaz, biri yanlıştır diyor olabilirsin vede haklısın. ama bunun sonucunu konu sahibinin istişaresine bırakmalıyız.

herkes yorum yazmakda serbest, herkes kendi tecrübesi ile yorum yapıyor. seninde dediğin gibi, bizler yazarız, konu sahibi araziye uydurur. o doğal demiş bu gerçek demiş bizi kimsenin yorumu ilgilendirmez.

anlayış göstereceğini umuyorum.
bu tür durumlardan lütfen mümkün oldukça uzak duralım.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
roni ustam, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. sizinde farklı yaklaşım ve yorumlarınız var. size her nekadar inanıyorsam sizin zıttınıza yorum yazan ustayada aynı derecede inanıyorum.

2 doğru olmaz, biri yanlıştır diyor olabilirsin vede haklısın. ama bunun sonucunu konu sahibinin istişaresine bırakmalıyız.

herkes yorum yazmakda serbest, herkes kendi tecrübesi ile yorum yapıyor. seninde dediğin gibi, bizler yazarız, konu sahibi araziye uydurur. o doğal demiş bu gerçek demiş bizi kimsenin yorumu ilgilendirmez.

anlayış göstereceğini umuyorum.
bu tür durumlardan lütfen mümkün oldukça uzak duralım.
Yok ustam benim amacım güzel kardeşimizi abimizi artık yaşını bilmiyorum, rencide etmek değil. Görüşçüler arası tatlı atıflarımız muhakkak olur yeterki kalpleri incinmesin. Kendisini kırmış isek affola.

Üst Alt