Kuyruksuz Yunus balığı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kuyruksuz Yunus balığı

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
kişisel algılarım ;salt sorduğum soru üzerinden beni soğutma ve caydırma ile itham etmişsin yazdığım cevaplara daha öncede muhalefet ettiğin konular olmuştu kendi fikrine benim cevabımı katmadan belirtmen daha şık olmazmıydı? farzetki soru sormadım direk o balık değil orası boş uğraşmayın diye yazdım bu benim fikrim ve yorumum seni ne alakadar eder sen konu sahibi yada adminmisin? şükür değilsin :)
netlik beyanmı? neye dayanarak tek fotografla mı ?
şimdi sana bir soru tamamen benzeterek soracağım hani yunusa benzetilmiş ya,yunus gözü dediğiniz sunu çanağı yani mahzen işareti ağız dediğiniz kısım mahzenin yönü balığın gövdesi dediğimiz kaya mahzenin saklı olduğu anakayanın toprak dışında kalan kısmı olabilirmi? olabilir olmayabilirde ben burdan seçemedim ama sen seçmişsin
daha devam eder yazardım ama senle tartışmak ne bana nede sana birşey kazandırmaz
Aman güzel abim lütfen kırıcı yaklaşım olarak algılama öyle lanse etmişsekte hakkını helal et. Bizim aramızda illaki tartışma veya ince atıflar olur ama bu demek değildirki karşımızdakini kırmaktır amacımız. Kırdıysam özür dilerim. Sorunuza gelince netlik evet beyandır nasıl beyandır siz kalkıpta bir deve figürünü bu şekilde benzetmeye tabi tutabilir misiniz? Dönem insanları figür konusunda gerçekten işinin ehliydiler o yüzden bir tavuğu çizip bir yılan mantığıyla aynı mantığı barındırmazlar. Benim beyandır cümlemde demek istediğim evet bir balıktır, ve balık üzerinden tümülüs aranmaz. Anlatmak istediğim buydu.
Diğer bi husus konu sahibide olsam seviyeli tartışırım adminde olsam yorumdan çekinmem. Ben senin kardeşin sayılırım ama manen ama dinen. Şimdi ben abimle münazaraya girdim diye sen de kardeşinimi atacaksın. 🙂🙂🙂
Tekrardan söylüyorum sizi kırdıysam özür dilerim. Belki uykusuzluk veya yorgunluğumuza gelerek sağlıklı görüp sağlıklı cümle kuramamışızdır. Affola. Selametle İnş’ALLAH. 🙂🤲🤚

KOMAGENE

Kullanıcı
Aman güzel abim lütfen kırıcı yaklaşım olarak algılama öyle lanse etmişsekte hakkını helal et. Bizim aramızda illaki tartışma veya ince atıflar olur ama bu demek değildirki karşımızdakini kırmaktır amacımız. Kırdıysam özür dilerim. Sorunuza gelince netlik evet beyandır nasıl beyandır siz kalkıpta bir deve figürünü bu şekilde benzetmeye tabi tutabilir misiniz? Dönem insanları figür konusunda gerçekten işinin ehliydiler o yüzden bir tavuğu çizip bir yılan mantığıyla aynı mantığı barındırmazlar. Benim beyandır cümlemde demek istediğim evet bir balıktır, ve balık üzerinden tümülüs aranmaz. Anlatmak istediğim buydu.
Diğer bi husus konu sahibide olsam seviyeli tartışırım adminde olsam yorumdan çekinmem. Ben senin kardeşin sayılırım ama manen ama dinen. Şimdi ben abimle münazaraya girdim diye sen de kardeşinimi atacaksın. 🙂🙂🙂
Tekrardan söylüyorum sizi kırdıysam özür dilerim. Belki uykusuzluk veya yorgunluğumuza gelerek sağlıklı görüp sağlıklı cümle kuramamışızdır. Affola. Selametle İnş’ALLAH. 🙂🤲🤚
yüreğine sağlık👏

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
İki ustamızda tartışmaya dönebilecek bir konuyu olgunca davranarak tatlıya bağladılar. Bazen düşünmeden bir söz söyleyerek veya farklı bir düşünceyle niyet o olmadığı halde karşımızdakini kırabiliyoruz. Eğer iki tarafta iyi niyetliyse üzüm yeniyor bağcıyla uğraşılmıyor. Her iki ustamıza da anlayış ve hoşgörülerinden dolayı teşekkürler.

Üst Alt