Kuyu Içerisinde Isaretler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kuyu Içerisinde Isaretler

Karamıstık

Kullanıcı

ZİRVE ustam yeterki boşluk tesbitinde ehil olunabilsin.
çizdiğim şekilde ,zeminden,tam kuyunun dış çevresinden ,daire şeklinde dönüldüğünde,içten dışa doğru konulan yeri veya bir mahzene geçiş kolaylıkla belirlenebilir.
ikinci olarak iç dip zeminden bakılır. dıştan görüldüğü var sayılımıyla ayni yönde içten yakalanmazsa ,basamaklardan kontrol edilerek inilir ve noktası belirlenebilir.duvarda olan bir yeri yandan almakta üstten almak kadar kolaydır.
üçüncü olarak , çevresinde başka kuyu aranmalı. dikine olan oyma başka da var der gibi.
İkizceli ustam başka kuyular var. Bu kuyuda bir yarık var yanda o yarık tan atladiginda 23 metre bir kuyu daha var o kuyudan sonra 25 metre bir kuyu daha var. Bu en üstteki kuyu. Sizi bir gün buraya gezmeye götürebilir im ustam dilerseniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
İkizceli ustam başka kuyular var. Bu kuyuda bir yarık var yanda o yarık tan atladiginda 23 metre bir kuyu daha var o kuyudan sonra 25 metre bir kuyu daha var. Bu en üstteki kuyu. Sizi bir gün buraya gezmeye götürebilir im ustam dilerseniz.

inşaallah diyelim. malzemelerle gezmek terör yüzünden zorlaştı. çok noktada denetimler var.
kiminle ve ne şekilde olursa olsun tespit yaparak belirlemeye metalin nerlerde olduğunu anlamaya mutlaka çalışmalısın.sağlıcakla.
değerli arkadaşlarım bir konuya açıklık getirmekte fayda görüyorum. terör nedeniyle denetimler derken,
elimde ne yasak bir faturasız cihaz nede kanunda suç teşkil eden bir şey mevcut değil.
mineral elemek için elektronik olmayan özel yapılmış malzemeler kullanıyorum. bunları kablolar aracılığı ile çubuklara bağlantılı kullandığım için ,ilk görünüm bir şüpheye mahal verebilir düşüncesindeyim. anlatıncaya kadar benim tansiyon tavan yapar:D 60 dan sonra gereksiz mahcubiyet ve küçükte olsa sıkıntı istemem.
bu ara da bizlerin huzuru için gecesini gündüzüne katan güvenlik birimlerimizede sevgilerimle kolaylıklar diliyorum.

Son düzenleme:

Karamıstık

Kullanıcı
inşaallah diyelim. malzemelerle gezmek terör yüzünden zorlaştı. çok noktada denetimler var.
kiminle ve ne şekilde olursa olsun tespit yaparak belirlemeye metalin nerlerde olduğunu anlamaya mutlaka çalışmalısın.sağlıcakla.
değerli arkadaşlarım bir konuya açıklık getirmekte fayda görüyorum. terör nedeniyle denetimler derken,
elimde ne yasak bir faturasız cihaz nede kanunda suç teşkil eden bir şey mevcut değil.
mineral elemek için elektronik olmayan özel yapılmış malzemeler kullanıyorum. bunları kablolar aracılığı ile çubuklara bağlantılı kullandığım için ,ilk görünüm bir şüpheye mahal verebilir düşüncesindeyim. anlatıncaya kadar benim tansiyon tavan yapar:D 60 dan sonra gereksiz mahcubiyet ve küçükte olsa sıkıntı istemem.
bu ara da bizlerin huzuru için gecesini gündüzüne katan güvenlik birimlerimizede sevgilerimle kolaylıklar diliyorum.
Ustam ben seni sıkıntıya sokmam kendim gelir seni alırım sıkıntı olursa malzemeler benim. Havalar işinninca zaten sözünü z vardı ustam.

ZİRVE

Kullanıcı
ikizceli ustam.zaten etrafında gezdiğinde sarkaç eğer tış tarafa gizli bi geçit varsa yakalar.boşluğu bulur.yada yukardan malın hangi tarafta olduğunu tesbit edersin. burda iş şakülü kullanan ustaya kalıyor.üstten malın ne tarafta olduğunu tesbit ettiği zaman döner merdivenlerden inerken yukardan derinlik almasa dahi,malın hizasına gelince şakul başlar o tarafa atım yapmaya.denemediysen bi tecrübe et. şakül malın aşağısına indimi mal yukarda kaıldıyısa zaten yön vermeyecektir.atımda yapmayacak.bunun için usta bi sarkaç kulaanıcısı bunu kaçırmaz.üstten derinlik almaya bile gerek yok böyle yerlerde.ahhh ustam bu iş varya tam benlikkk.

ZİRVE

Kullanıcı
ikizceli ustam l çubuklarla derinlik ölçüsü alımını başka bi konuda yazmıştın.şu yere kablo serme işi.acaba hiç denedinmi.şaküldede olurmu.birde bu bildiğimiz adi 2 li kablo ile olurmu.Amerikan çubuğu kullanan bi arkadaşım,ondaki katalogda kablo tamamen soyulması gerek diye yazıyormuş.yere batırılan bi çiviye bağlanacak kısmı soymak yeterlimi acaba.araziye çıkarsam şu derinlik sistemini bi deneyecem bakalım şakülde çalışacakmı.

ikizceli

Kullanıcı
ikizceli ustam l çubuklarla derinlik ölçüsü alımını başka bi konuda yazmıştın.şu yere kablo serme işi.acaba hiç denedinmi.şaküldede olurmu.birde bu bildiğimiz adi 2 li kablo ile olurmu.Amerikan çubuğu kullanan bi arkadaşım,ondaki katalogda kablo tamamen soyulması gerek diye yazıyormuş.yere batırılan bi çiviye bağlanacak kısmı soymak yeterlimi acaba.araziye çıkarsam şu derinlik sistemini bi deneyecem bakalım şakülde çalışacakmı.
sevgili ZİRVE kardeşim,şakül kullanmadım. kullananlarda tecrübeli ise verdiğini anlayacaktır.
bilmediğim için yazamam ama inanırım. kablo kopuk olmasın istersen en incesinden kullanabilirsin. çiftlide olabilir.
sadece bir tarafına metali sarmak için soy yeterli. eğer çubukta kullanıyorsan ,kabloyu gergin tut 5 cm bile değişmez. bildiğin boşlukta deneyebilirsin. bitimini iki yönden deneyerek tam olarak almak yeter.

ikizceli

Kullanıcı
Ustam ben seni sıkıntıya sokmam kendim gelir seni alırım sıkıntı olursa malzemeler benim. Havalar işinninca zaten sözünü z vardı ustam.

zaman aşımına uğramadımı. seneyi geçti:D
kanunen yasak bir şey yok. sadece doğal yuvarlak boru tipi sensürler var.üzerine kablo sarılı ve çubuklara uzanan boyda uzun. ilk görünce akla gelecekleri düşünüyorum. bilseler güler geçerler. ama öyle kabul edilmez. çünkü çok hassas bir dönem yaşıyoruz. bursadaki olayda kahpe kişi elde hediye paketinde taşıyordu.

Mirkut

Vip Üye
ikizceli abim sizin kullansiginiz cubuk uygulamalariyla ilgili tiyolar yavas yavas geliyor takipteyim haberiniz olsun bu ucuncu tiyoydu(kahkaha) saygilar abime

Üst Alt