Kuyu Içerisinde Isaretler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kuyu Içerisinde Isaretler

Karamıstık

Kullanıcı
zaman aşımına uğramadımı. seneyi geçti:D
kanunen yasak bir şey yok. sadece doğal yuvarlak boru tipi sensürler var.üzerine kablo sarılı ve çubuklara uzanan boyda uzun. ilk görünce akla gelecekleri düşünüyorum. bilseler güler geçerler. ama öyle kabul edilmez. çünkü çok hassas bir dönem yaşıyoruz. bursadaki olayda kahpe kişi elde hediye paketinde taşıyordu.
Usta ben 3 canta cihazı surekli arabanın bagajında gezdiriyorum. Benide korkuttun simdi.

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Usta ben 3 canta cihazı surekli arabanın bagajında gezdiriyorum. Benide korkuttun simdi.

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
üç çanta haaa.maşaallah maşaallah.
şimdiye kadar ,cebinimi hafiflettiler yoksa ....
ankarada 30 nokta. geçen hafta samsundaydım. bir noktada rastladım.
cihazlara pek bir şey denileceğini sanmam.elektroniktir.muhtemelen de faturalıdır.
kullandıklarım cember şeklinde ve kablo sarılı olduğu için sadece şüphe çeker bir mahcubiyet yaşarım diye çekiniyorum o kadar.her araç değil de şüphelenilenleri tam ayrıntılı arıyorlar. amaç bu kansızların eylemini engellemek,yakalaması olanları yakalamak. güzel ve gerekli bir uygulama.

Karamıstık

Kullanıcı
Hem cepimi hafifletiyorlar hem arabaya yük oluyorlar ustam şimdilik. :) samsun à geldiğinden haberim olsaydı usta samsun yakın bana 1 saatlik yol. Tanismak için gelirdim. Bu taraflara gelirsen haberim olsun ustam çayımı z çorba mi z içilir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersan

Vip Üye
ustam 1 ci resme bakilirsa bir kapali yerde deyerli malzemeden basediyor sindik dedimi buyle aynen bir kare seklinde bir tas dusun duvarda hic ayrim yapamayacan sekilde ve bu tasin ici toprak ce ,,sari kizlan ,,dolu icerdeki sikeler horasana yapsmasin de kulanilir artik hayoirlisi deyelim urasmaya deyer ve cok zor bulunan bir isaret tam bulursan basetim tasi turnayi vurmus olursun orjinal roma isi ustam.

Karamıstık

Kullanıcı
ustam 1 ci resme bakilirsa bir kapali yerde deyerli malzemeden basediyor sindik dedimi buyle aynen bir kare seklinde bir tas dusun duvarda hic ayrim yapamayacan sekilde ve bu tasin ici toprak ce ,,sari kizlan ,,dolu icerdeki sikeler horasana yapsmasin de kulanilir artik hayoirlisi deyelim urasmaya deyer ve cok zor bulunan bir isaret tam bulursan basetim tasi turnayi vurmus olursun orjinal roma isi ustam.
d5c74b9074662830e05bfb9fd8bf3a93.jpg

Karamıstık

Kullanıcı
Durum bu sekilde ustam biz ine çıka yorulduk artık.

Karamıstık

Kullanıcı
ustam bu zamaninda kuyunun yer altindan gelen suyun kanali olasili cok yuksek okadar uzakta arama parayi bosa yorma kendini isaretin orjinal kapali bir birsey icinde veriyor malzemeyi oda icinde deyil bana uzelden bir yaz ustam .
Ersan ustam mesaj gitmiyor sana gönderdim ama.

Üst Alt