Kuyu işareti mi? | Define işaretleri ve anlamları

Kuyu işareti mi?

Tekboy

Kullanıcı
Merhaba değerli üstadlar ve arkadaşlar.Birinci resimdeki işaret kuyu işareti mi?İkinci fotoğraf birinci fotoğrafın yaklaşık 50 metre güneybatısında.Birbiriyle alakalı mı acaba?

Ekli dosyalar

• IMG_20190207_133441(2).jpg
    IMG_20190207_133441(2).jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20190515_124828.jpg
    IMG_20190515_124828.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 32

Tekboy

Kullanıcı
Arkadaşlar uğraşmaya değmeyecek bir şey olduğu için mi görenler yorum yapmıyor?

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Arkadaşlar uğraşmaya değmeyecek bir şey olduğu için mi görenler yorum yapmıyor?
Selamün aleyküm
Arkadaş isaretin capi derinligi sonra cevresi dört bir yanından yönleri belitmeniz gerekiyor sonra ustalar tek fotoya yorum pek gelmiyor birazda sabirli olmanız gerekiyor hemen foto atip yorum olmuyor ustalarin isi oluyor boşa çıktıklarında yorum gelir ve konunuzu takip edin teşekkürler

Tekboy

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaş isaretin capi derinligi sonra cevresi dört bir yanından yönleri belitmeniz gerekiyor sonra ustalar tek fotoya yorum pek gelmiyor birazda sabirli olmanız gerekiyor hemen foto atip yorum olmuyor ustalarin isi oluyor boşa çıktıklarında yorum gelir ve konunuzu takip edin teşekkürler

Selamün aleyküm
Bu bir işaret mi değil mi ondan emin olmak istedim.Emek harcamaya değer bir şeyse fotoğraflar gelecek.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bu bir işaret mi değil mi ondan emin olmak istedim.Emek harcamaya değer bir şeyse fotoğraflar gelecek.
İşaret oldugunu sizde biliyorsunuz olcumleme yapnak zormuydu metre ile capi derinliği alt kusim nasil daraliyormi aynımı bunlar siz biliyorsunuz ustalara bu konu hakkında bilgi vermelisiniz pek bişi cikacagini. zannetmiyorum bence tabii biraz daha sabir

Tekboy

Kullanıcı
İşaret oldugunu sizde biliyorsunuz olcumleme yapnak zormuydu metre ile capi derinliği alt kusim nasil daraliyormi aynımı bunlar siz biliyorsunuz ustalara bu konu hakkında bilgi vermelisiniz pek bişi cikacagini. zannetmiyorum bence tabii biraz daha sabir
Çapı 4 cm civarı alt kısım daralıyor.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Çapı 4 cm civarı alt kısım daralıyor.
Derinlik hakkinda bunlar bazen 70cm gibi olur bazisi topraga kadar iner havalandırma gibi sonra orda bi c var gibi o yönde c nin agiz tarafinda arkadaşım cevreye siz hakimsiniz biz burda bir delige yorum istiyorsunuz sizde görüyorsunuz bizde onu görüyoruz fazla derin degilse toprak ta mezar der o yalniz olmaz cevrede baska oyuklar da olur toprakta mezarlarda olur

Tekboy

Kullanıcı
Derinlik hakkinda bunlar bazen 70cm gibi olur bazisi topraga kadar iner havalandırma gibi sonra orda bi c var gibi o yönde c nin agiz tarafinda arkadaşım cevreye siz hakimsiniz biz burda bir delige yorum istiyorsunuz sizde görüyorsunuz bizde onu görüyoruz fazla derin degilse toprak ta mezar der o yalniz olmaz cevrede baska oyuklar da olur toprakta mezarlarda olur
Sağol ustam ilgi alakan için.Oyma çok derin değil 6-7 cm kadar derinliği var.C işareti nerede gördünüz isaretleyebilirseniz memnun olurum.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Sağol ustam ilgi alakan için.Oyma çok derin değil 6-7 cm kadar derinliği var.C işareti nerede gördünüz isaretleyebilirseniz memnun olurum.
Hemen oyugun yanında sağ tarafi diger tarafdada murc izi gibi banada öyle gelmis olabilir sizi yanitmak istemem

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu kayalar sabit kayamıdır, etrafını görüntüleme olanağınız varmı ? Sabit kaya değilse uğraşmaya değmez.