Lacivert24 Hakkında | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Lacivert24 Hakkında

SEVALİ

Kullanıcı
Ağabey sizede kırmızı yakıştı..
Şahsi düşüncem olarak geç alınmış bir karara idi..,
Sİze yakışanı ve görevinizi tam yapacağınıza güvenim tamdır..
ALLAH utandırmasın..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Yakışır Hocama
Ne zamandır bekliyordum aslında, Allah ( cc) hayırlara vesile kılsın, utandırmasın. Selam ve dua ile

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Teşekkür ederim... sevgili dostlar mevlam cümlemizin yar ve yardımcısı olsun inşAllah hiç bir zaman bir beklenti içinde olmadım esasen ama sevindiğimide ifade ve itiraf etmeliyim admin olmanın değil sizler gibi kıymetli dostlarımızın şahsıma güven duyulmasının verdiği mutluluk çok güzel.. kalbi sevgiler...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli dostlar biraz kestirmiştim uyandım. bir yoklasam iyi olur dedim. ALLAH nazardan saklasın ışıl ışıl bir görüntü. büyük keyif aldım. ALLAH birliğimizi bozmasın.
muhterem hocam avatarınızı şimdi daha çok beğendim. hiç olmazsa yalnızlıktan kurtuldum. arada koşuya çıkarız.:D

star21

Kullanıcı
hayırlı olsun can dostum aslında bana kalırsa yerine ve geç kalınmış bir kaadı... rütbeyi verende alada her daim güzel dostlarımdır varolun...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Teşekkür ederim dostlar mevlam eksikliğinizi vermesin sağlık ve esenlik dileklerimle...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
değerli dostlar biraz kestirmiştim uyandım. bir yoklasam iyi olur dedim. ALLAH nazardan saklasın ışıl ışıl bir görüntü. büyük keyif aldım. ALLAH birliğimizi bozmasın.
muhterem hocam avatarınızı şimdi daha çok beğendim. hiç olmazsa yalnızlıktan kurtuldum. arada koşuya çıkarız.:D

Çocukluğumdan beri hep hayalimdi.. tenha bir yerde kulübem olsa, resim çalışsam, roman yazsam, bir tanede atım olsa.. onunla dağlarda kırlarda dolaşsam diye, ama bu güne değin olmadı... belki bundan sonra Rabbim nasip eder.. birlikte at koşturmak, hayali bile güzel... inşAllah diyelim inşAllah...