Lacivert24 Hakkında | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Lacivert24 Hakkında

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Lacivrert Ustama Hayırlı Olsun,Ne kadar sevindim sizin adınıza bilemezsiniz yakıştı hakikaten

İRON

Kullanıcı
değerli dostlar biraz kestirmiştim uyandım. bir yoklasam iyi olur dedim. ALLAH nazardan saklasın ışıl ışıl bir görüntü. büyük keyif aldım. ALLAH birliğimizi bozmasın.
muhterem hocam avatarınızı şimdi daha çok beğendim. hiç olmazsa yalnızlıktan kurtuldum. arada koşuya çıkarız.:D
mubarek hiç güleceğim yoktu desem yeridir.
ama mesajınızı okuduktan sonra hakatende baya bir güldüm yani. :) :) :) :)
rabbimde sizi butun site sakinlerini bütün ümmeti muhammed,i cenneti müjdeleyerek güldüren kullarından eylesin inş...
kişilere mertebe vede derecelreine göre muamelede bulununuz,davranınız.hadis-i şerif.
LACİVERT kardeşim hak teala utandırmasın inş...hayırlı vede uğurlu olsun hakkınızda.....

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
hayırlı uğurlu olsun lacivert ustam. bu güzel haber için bozkurt kardeşimize de çok teşekkürler. sitemizde gerçekten bu işe layık insanları cımbız ile seçer gibi hassas seçti. lacivert usta gönüllerimizin baştacıdır. bu işe de belkide en layık kişilerden biridir. gerek şahsiyeti gerek davranışları ve mülayimliği ile. bu güzel bir haber oldu

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ALLAH cc. razı olsun sevgili dostlarım çok teşekkür ederim Hak teala dostluğumuzu ebedi kılsın vatanımızı milletimizi her iki cıhanda aziz bahtiyar eylesin bu güzel yurdumuzun güzel insanlarına hizmetle şereflendirsin razı olduğu istikamette sabit kılsın cümlemizi hayırda yarışanlardan eylesin sağlık sıhhat ve afiyetler temennisiyle inşAllah...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@BoZKurT um ne yapıyorsun
Bu sakallı takımına dikkat et
Siteyi ele geçiriyorlar
Ya doslar bu bizim garibanı birileri uyandırsın
Mekan elden gidiyor :) :D
Şaka şaka
Abi hayırlı olsun
Saygı ile elinden öpüyorum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
@BoZKurT um ne yapıyorsun
Bu sakallı takımına dikkat et
Siteyi ele geçiriyorlar
Ya doslar bu bizim garibanı birileri uyandırsın
Mekan elden gidiyor :) :D
Şaka şaka
Abi hayırlı olsun
Saygı ile elinden öpüyorum

Teşekkür ederim dostum.. el öpenlerin çok olsun inşAllah... bu senin sakallılardan korkunun kaynağı nedir lütfetsende bir anlasak diyorum, bende kendimden şüphelenmeye başladım şimdi, acaba bizde bir yamukmu var yoksa.. ağzımız değmez dilimiz değmez, üçgün evvel ağaya baş kaldıran sendin, üstelik dernek bile kurmuştun ama yemedi.. hemşehrine devredip kirişi kırmıştın, şimdi kalkmış ağaya sitem ediyorsun...

maceracı37

Kullanıcı
Teşekkür ederim dostum.. el öpenlerin çok olsun inşAllah... bu senin sakallılardan korkunun kaynağı nedir lütfetsende bir anlasak diyorum, bende kendimden şüphelenmeye başladım şimdi, acaba bizde bir yamukmu var yoksa.. ağzımız değmez dilimiz değmez, üçgün evvel ağaya baş kaldıran sendin, üstelik dernek bile kurmuştun ama yemedi.. hemşehrine devredip kirişi kırmıştın, şimdi kalkmış ağaya sitem ediyorsun...
sakalllı falan degip siteyi siyasete alet etmeyin aliveli44 kızar sonra forum kurallarına uyun

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@maceracı37 ustam
Bu günlerde beni çuvaldızlayan çuvaldızlayana
Senin iğnelemen yumuşak gelir bana
Sakallı esprisi bu günün meselesi değil canım
Şöyle taa Ramazan ayına dayanıyor
O dönemden bu güne kadar olan tüm konuları okumanı tavsiye ederim