Mahkemede Sohbet. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mahkemede Sohbet.

Reedmann

Kullanıcı
Seyyid Abdülkadir Geylani Hz.lerinin hala bunların üzerinde büyük hakimiyeti devam etmekte. Bu mubarek zattan bir şekilde yardım almalısınız. Nasıl yardim alacağınızı bulmak da size kaldı.🤩

Geceleri bunlarla ancak; yalnız başına geceleri dağda dolaşıp zerre korku hissetmeyen kişi başedebilir. Korkmayana birsey yapamazlar. Ancak carparlar. Lakin çarparken de kendileri de çarpılır.😍

Biraz muammalı yazdım. Lakin durumlar böyle. Allah cc yardımcınız olsun.
Kulçelerin yeri netse bir şekilde alınır artık.
Ustam 7 ve 12 metre gibi bir derinlik verildi Müsait olunca boşluk için radarla ölçüm yapacaklar İnşallah

Kader25

Admin
Ustam 7 ve 12 metre gibi bir derinlik verildi Müsait olunca boşluk için radarla ölçüm yapacaklar İnşallah
Mesafeler
Mesafeler külçe için pozitif.
Katlı mekanı ifade eder bu ölçüler.
Amma kesin tespit şart.
Ve
Bu tür yere ancak kapıdan girilir.
Tavandan bacadan pencereden giriş büyük risktir.
Mekan tamamen kayaliksa kayaları ata ata da aşağıya inilmemelidir. Yer eskiyanindir. Teknoloji ile de olmaz. Illa girisden olacak.

Reedmann

Kullanıcı
Mesafeler

Mesafeler külçe için pozitif.
Katlı mekanı ifade eder bu ölçüler.
Amma kesin tespit şart.
Ve
Bu tür yere ancak kapıdan girilir.
Tavandan bacadan pencereden giriş büyük risktir.
Mekan tamamen kayaliksa kayaları ata ata da aşağıya inilmemelidir. Yer eskiyanindir. Teknoloji ile de olmaz. Illa girisden olacak.
Doğrudur ustam katlı demişti bakan kişi Söyledikleri doğruysa Cihazda belli olacak inşallah Yerin düz olması gerekmiş ölçüm için bakalım kısmet olur cihaz gelirse

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Seyyid Abdülkadir Geylani Hz.lerinin hala bunların üzerinde büyük hakimiyeti devam etmekte. Bu mubarek zattan bir şekilde yardım almalısınız. Nasıl yardim alacağınızı bulmak da size kaldı.🤩

Geceleri bunlarla ancak; yalnız başına geceleri dağda dolaşıp zerre korku hissetmeyen kişi başedebilir. Korkmayana birsey yapamazlar. Ancak carparlar. Lakin çarparken de kendileri de çarpılır.😍

Biraz muammalı yazdım. Lakin durumlar böyle. Allah cc yardımcınız olsun.
Kulçelerin yeri netse bir şekilde alınır artık.
De ki , Allah Verirse Sebebte verir. De ki Allah vermezse Sebebede vermez, Sebebe Yol verende Ancak Allah tır. Allah ı Seveni, Allah ın Sevdiklerini Dost Eylesin Rabbim Cümlemize.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bende Yıkamadım Surları, Benimde bir Urucum yok, Önce kendime alayım Balyozu.
Sonra Al şu Balyozu, Sana Hudud olan Seddi, Duvarı kır, yık demek ne kadar kolay diyebilmek kolay belki, Zor olan O adamın O Seddi görmüyor oluşudur. Görmediği Duvarı nasıl yıkacak ? Sen yine uzat eline Balyozu, Ancak Allah ın istedikleri görür Sedleri. Kimine Labirent olmuş Dünya, kimine kıldan ince bir köprü. Kime kolayki dünya, Garantili diploma verenmi var, kimi kalkar kimi düşer bu Alemde. Balyoz uzattıgın çıkarda belki, Sen düşersin bir çukur içine belki son nefeste. Hangi görmediğim yıkamadığım duvarın ardından yazıyorum bilmiyorum da, Tek bildiğim benimkisi çok kalın bir Sur , Yıkamadıgım bir Sur, bunu okuyanın ki, çok ince bir duvar, belki bir tül. Büyük Surlar, Büyük Ordularla Yıkılır. Biz yıkamazsak Suru, Öyle bir Ordu gelecek ki Üzerimize Başımıza yıkacaklar Kaleyi. Suç ne Devlette ne Sistemde ne dünyada, Suç Bende ve Sende, sadece Fertte. Fert düzeltirse kendini, Dünyaları Düzeltir Kendine.
Bir Huy edinmişler Bazıları, Hep Celalini Anlatırlar Allah ın, Yakar Yıkar Ateşe Atar. Cemaline gel Arada , Ana baba affetmezde, Allah Affeder de, O RAHMAN VE RAHİM dir de. Balyoz uzatmak yerine korkutup sindirme, küstürme, Çok nefer lazım bu Davaya eğer Davan benim Davamsa. Dört Elementtendir İnsan Ateş olan Ateşiyle, Su Olan Suyuyla, Hava Olan Havasıyla, Toprak Olan Topragıyla Anlatır olayı, kavramı İstemese de, Ancak Farkında olup Her yönden dile getirebilmek Hoştur bence, Yürekten dile. Yürekten gelmeyeni de duymaz kimse. Bir karınca fısıldar bazen, duyan benden şanslı, dile gelmeyen taş utansın. Mananın çocugu olamadıktan sonra, Üstten tepeden konuştuktan sonra, Ayagının altına yatıp konuşmadıktan sonra, Sen konuşursun Sağır kulak açılmaz. Suç duymayanda oldugu kadarda , anlatamayanda. Suçluyum, çok Suçlu var dünyada VesSelam.

Bir işi Allah Kimin Eliyle Çözerse O elde öpülür. Sevsende öpülür Sevmesende öpülür. Sebebler dairesinde kalırsan, o dairedeki duvarları öpersin de farkında olmazsın, Öpmeyeceksin duvarları, Surları, Yıkmak gerek. Ol deyince oldurup Yıktıranın Elini öpmek gerek. Sebebte Hoştur Elide Mübarek.

Ben Ben olamadım elim pis bu arada. Bilen benim gibi yazan değil Susup yapandır.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Iki arada bi derede kaliyorum yazilarini okudukca @Sedegor usta cikmaza surukluyorsun beni..
Kimse kimseyi iki arada bir derede bırakmaz. Az anlar yarım anlar o yüzden arada kaldığını Zannedersin. Düşüncelerine Zanlarına yenik düşersin Ancak başka sebeb var der Nefsin. Ne Düşünüyorsan Tarafsız Hükümsüz Düşün. Nefsine dayanmadan Akletmeye çalış. Dene ancak 3 defa dene, zorlayacaksan 7 defa Mahkeme et. Olmadı daha deneme bir süre vakte ihtiyacın vardır. Hayat pişirecek demekki seni. Ne sandın sen oldu bitti Sur yok duvar yok mu, Yol dert yoludur bilader İşine gelirse Cıkınca başlar çile. Sevmediginde derdin olur Sevdiğinde. Oldu bitti diyen Şeytanın oyuncagıdır.

Bu konuyu neden Mahkemede açtım biliyormusun? Bu Siteteden son cıkışımda Şeytan beni alt etmişti, Allah yüzüme baktı Şükür, İnsan ya sapıtır yada Allah yüzüne bakar bazen. Oldum diyenin Şeytan agzına tükürür. Azıcık bir şey oldu diye garip sevinir bilmediginden o an dikenler batar, sevincini bile kursagında koyarlar. Hamdolsun eskisinden iyiyim hepsi bu yada sapıtmaktan döndüm büyük kaza atlattım öyle düşün. Aşk insanı ne badirelerden gecirir .

Son düzenleme:

Reedmann

Kullanıcı
Kimse kimseyi iki arada bir derede bırakmaz. Az anlar yarım anlar o yüzden arada kaldığını Zannedersin. Düşüncelerine Zanlarına yenik düşersin Ancak başka sebeb var der Nefsin. Ne Düşünüyorsan Tarafsız Hükümsüz Düşün. Nefsine dayanmadan Akletmeye çalış. Dene ancak 3 defa dene, zorlayacaksan 7 defa Mahkeme et. Olmadı daha deneme bir süre vakte ihtiyacın vardır. Hayat pişirecek demekki seni. Ne sandın sen oldu bitti Sur yok duvar yok mu, Yol dert yoludur bilader İşine gelirse Cıkınca başlar çile. Sevmediginde derdin olur Sevdiğinde. Oldu bitti diyen Şeytanın oyuncagıdır.

Bu konuyu neden Mahkemede açtım biliyormusun? Bu Siteteden son cıkışımda Şeytan beni alt etmişti, Allah yüzüme baktı Şükür, İnsan ya sapıtır yada Allah yüzüne bakar bazen. Oldum diyenin Şeytan agzına tükürür. Azıcık bir şey oldu diye garip sevinir bilmediginden o an dikenler batar, sevincini bile kursagında koyarlar. Hamdolsun eskisinden iyiyim hepsi bu yada sapıtmaktan döndüm büyük kaza atlattım öyle düşün. Aşk insanı ne badirelerden gecirir .
Darısı bize inşallah ustam Herşey boş deprem oldu 50 bin insan hayatını kaybetti Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah Bizlere yine ders olmadı Yine bildiğimizi okur olduk Allah sonumuzu hayır etsin inşallah 🙏

DefineHaritasi

Kullanıcı
Nefsini mi yoksa seytani mi alt etmek daha zordur bazen dusunurum, onumuzdeki suru koca duvar goruruz de karsisinda gucsuz kalinca yenilgiyi kabullenir olmus gibiyiz oyle bir durum, Allah bir daha yoldan saptirmasin gecmis olsun diyelim..