Vefat - Mavran Ustamizin Teyzesi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Vefat Mavran Ustamizin Teyzesi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALLAH cc. rahmetiyle muamele eylesin taksiratını af ve mağfiret eylesin inşAllah kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim...
sevgili Lacivert hocam, yorumunuza beğeni yerine ,beğenmedim arkadaşım demişim.konu sevdiğimiz bir kardeşimizin cenazesi olmazsa biraz esprili yazacaktım. sağ olsun Mirkut ustamızın dikkatinden kaçmamış. iyi ki bizi bilgilendirdi. sizin dikkatinizden de kaçmamıştır. ama sesiniz çıkmadı. her beşer gibi bizimde bazen noksanlık yapabileceğimiz düşüncesinden başka bir durum da aklınıza gelmediğin düşünüyorum. bizlerin gönül bağını bilmeyenler yanlış algılayabilir düşüncesiyle mesajla düzeltmek ve herkesin görmesini istedim.
muhterem hocam hakkını helal edersin herhalde. bu hatamdan dolayı çok özür diliyorum. selametle inşaallah.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
sevgili Lacivert hocam, yorumunuza beğeni yerine ,beğenmedim arkadaşım demişim.konu sevdiğimiz bir kardeşimizin cenazesi olmazsa biraz esprili yazacaktım. sağ olsun Mirkut ustamızın dikkatinden kaçmamış. iyi ki bizi bilgilendirdi. sizin dikkatinizden de kaçmamıştır. ama sesiniz çıkmadı. her beşer gibi bizimde bazen noksanlık yapabileceğimiz düşüncesinden başka bir durum da aklınıza gelmediğin düşünüyorum. bizlerin gönül bağını bilmeyenler yanlış algılayabilir düşüncesiyle mesajla düzeltmek ve herkesin görmesini istedim.
muhterem hocam hakkını helal edersin herhalde. bu hatamdan dolayı çok özür diliyorum. selametle inşaallah.

Hocam estağfirullah inan fark etmedim, fark etsem dahi aklıma olumsuz düşünceler asla gelmez.. bu gibi hususlarda rahat ol hocam biz birbirimizi biliyoruz Allah cc. razı olsun... özür dilenecek bir şey yok asıl siz hakkınıza helal ediniz benim yüzümden telaşe sıkıntıya düştünüz...

A21MEDLi

Admin
innellilahi ve innel ileyhiraciun merhumeye Allah c.c rahmet etsin,mekanı cennet olsun,
kederli ailesine sabırlar ihsan etsin inşallah.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Allah cc rahmet eylesin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili ustalarım ALLAH hepinizden razı olsun. Ölüm mutlak Birgün habimizi beklemediğimiz bir anda bulacak ALLAH İmanla Kuran'la son nefesimizi vermeyi Nasib eylesin.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Konuyu yeni gördüm,
Başın sağolsun mavran ustam, mekanı cennet olsun inşallah.
Sizlere de rabbim sabır versin inşallah.
Allah c.c rahmet eylesin.