Merhaba | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Merhaba

sezo

Kullanıcı
yorumunuz için teşekkürler usta burda yaşantı oldugunu biliyoruz cunku her yer canak parcası dolu

hattuşalı

Kullanıcı
Son bulduğunuz katmanın altından birbirine kilitlenmiş taşlar çıkabilir ve uğraştırır çok. Okadar indiyseniz ve aradığınız mezarsa fazla bişey kalmamış bence öten bişeylerle bakın, sonuçta mezar küpe yüzük vs. Çıkıp kürekle atabilirsiniz...

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
ustam boşluk almadık biz burayı bi abimiz var cubuklara soru sorup buluyor daha sonra uc farklı kişiye gösterdik aynı yeri gosteriyor usta şoyle soyleyim tumulusun yanı biz burdan yani 2 metre kazdıktan sonra bile degişik canak kırıkları cıktı burası tumuluse yakın acaba oranın girişi olabilirmi yanlız komur tozu gibi şeyler cıkıyor
komedi filmi senaryosu gibi bu tur seylere cok guluyom :) yav arkadaslar bu kadar kolaymi yani bu is ozaman biz bosuna yillarimizi verdik bileydim bende cubuga sorardim bosluk olmayan yere calismayin devir teknoloji devri teknolojiyi kullanin bosuna kendinizi harap edersiniz

blutx

Kullanıcı
Etrafta çok çubukcuyum diye gezen insanlar çubukla alakası olmayanlar var insanları yanıltıyorlar,çubuğunda üstatları var marifet çubukta değil çubuğu tutan insanla alakalı! ne çubukçular var güzel boşluk bulur veya metal yakalayabilir

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
komedi filmi senaryosu gibi bu tur seylere cok guluyom :) yav arkadaslar bu kadar kolaymi yani bu is ozaman biz bosuna yillarimizi verdik bileydim bende cubuga sorardim bosluk olmayan yere calismayin devir teknoloji devri teknolojiyi kullanin bosuna kendinizi harap edersiniz
ben gülmüyorum ama hangi teknoloji ve kimde .üyeler nasıl ulaşabilir.hangisi aradığımı verecek düzeyde. hangisi minerali değerli olarak vermiyor.hangi kullanıcı doğru okuyabiliyor.bu sorulara
belki siz cevap verebilecek tecrübedesiniz. ama ben çok çeşidini gördüm.NAMI BÜYÜK BİR TANESİN DE kullanıcı da alaylı değil diplomalı ve maden şirketinde çalışıyor.cihazda kendilerine ait. ama şu an mühendisi işsiz.
7 m. derinliği binlerce avroluk cihaz göremiyor.minerali kesin aşan,kullanıcının değerli algılmadığı sedece değerliyi verebilen veya okuyabilen bir cihaza üyelerimiz nasıl ulaşabilir BABACONDA kardeşim.
AMA ÇUBUKLAR KONUSUNDA ,derinlik sıfır problem. elekronik olmayan ilave sistemlerle beraber mineralide görmeyen sadece değerli metali verenleri de biliyorum.
çubukla tespiti küçümsemeyelim.kendini buna adamış başarıyı yakalamış k
işiyi bende cihaza tercih ederim.
konuya gelirsek,yer şaibeli görünüyor. lakin bir işareti olmadan alanı tam olarak görmeden yapılan her tavsiye havada kalır.

esrarengiz2828

Kullanıcı
bende ikizceli ustama katılıyorum ve şunu diyorum arkadaşlar bi yer baktırıyolar cihazla hemde son model diyor sandık varmış 5 metre felan kazı izni alınıyor kepçe tutuluyor bir okadarda masraf cihazcıya izne felan eş eş yok bişey hemde görüntü olarak bu işde fazla para harcamadan yapılan iş bence defineciliktir bide rasgele paralar bence 80 cm altında değildir bi çok örneğini gördüm vede tecrübelerimi gitgide geliştiriyorum burdanda bana en çok yardımcı olan cantar ustama teşekkür ediyorum görsel olarak en çok içimizde yardımcı olan ustalarımızdan birisidir saygılar bu işin hilekarcısıda okadar çoktur başımıza geçmeyen kalmamıştır hepimize (Allah1 c.c) yardım etsin

TEVFiK

Vip Üye
bende ikizceli ustama katılıyorum ve şunu diyorum arkadaşlar bi yer baktırıyolar cihazla hemde son model diyor sandık varmış 5 metre felan kazı izni alınıyor kepçe tutuluyor bir okadarda masraf cihazcıya izne felan eş eş yok bişey hemde görüntü olarak bu işde fazla para harcamadan yapılan iş bence defineciliktir bide rasgele paralar bence 80 cm altında değildir bi çok örneğini gördüm vede tecrübelerimi gitgide geliştiriyorum burdanda bana en çok yardımcı olan cantar ustama teşekkür ediyorum görsel olarak en çok içimizde yardımcı olan ustalarımızdan birisidir saygılar bu işin hilekarcısıda okadar çoktur başımıza geçmeyen kalmamıştır hepimize (Allah1 c.c) yardım etsin
(ağla) benim gibi.(ağla)

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
benim guldugum o cubuklara soru sorup bulan kisi cuk kullanan yada cubukla is yapanlar degil her neyse konu anlasilmisdir bu gune kadar cihaz ve diger konular net anlasilmamis basta konuyu acan sezo kardesimiz olmak uzere cubuklara soru sorup yer bulan kisi ve bu forumdaki herkesden ozur dilerim eyvallah yolumuz buraya kadarmis yanls anlasildigimiz yerde daha fazla duramayiz saygilarimla siz cubuklara soru sormaya devam edin...

Mirkut

Vip Üye
Asil siz yanlis anlamissiniz babakonda kardes. Sizde bir cubuk klanicisi olarak yeri geldimi en kiral makinadan dha guzel nokta tesbiti yapilabilinecegini bilmeniz lazim. Ustam makina herzaman bulamayan arkadaslar var ve isin ehlide herzaman bulunamiyor. Bak abim bendede cok guzel makina var bosluk konusunda yada tesbit edilen bosluk icindeki malzemeyi tesbit konusunda cubuga guvendigim kadar ona guvenmem. Ki makina neyi gormusse onu resimgibi sana veriyor sekline kadar. Bu islerde cubuga soru soranda olur gormeden nokta verende olur olur ha olur bunu alay konusu haline getirmekte bize yakismaz. Siz vurgulanmak istenilen seyi anlamamissiniz istediginiz yerden almissiniz ve bunuda gurura donusturmussunuz. Sizin paylasimlarinizi takip etmekteyiz bilginizede inaniyoruz sizide ben bir uye olarak ramizda gormek isterim. Insanlik namina diye actiginiz konuyla simdi yaptuginiz uyusmuyor bunuda hatirlatmak isterim.

Abdullah313

Kullanıcı
Babaconda dostum, biz sizin kendi alanınızda mahir olduğunuza inanıyor ve daha evvel açtığınız konuyu da okuyarak bu kanaatimizle birlikte bilmediğimiz konularda önümüzü açacağınıza inanıyoruz. Burda yardım isteyen bir arkadaşa "şu şekilde ilerleyin" diye rehberlik etmenizi beklerken, üzücü bir üslup ile giriş yapmanız şaşırttı bizi doğrusu. Biz burada bir aile gibiyiz, dargınlık kırgınlık aile içinde de olur. O anlıktır, devam ettirilmez, unutulur gider, aile içinde olduğu gibi. Siz de ailenin bir ferdi olduğunuza göre, beklentimiz gayet doğal ve yapıcıdır. Eğer aksi olursa daha çok üzülürüz. Hürmetler, sevgiler...