Mihrabın Içindeki Haç Işareti-koltuklar Ve Kayada Büyük Oyuktan Küçük Oyuğa Akıntı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mihrabın Içindeki Haç Işareti-koltuklar Ve Kayada Büyük Oyuktan Küçük Oyuğa Akıntı

gazeteci yazar

Kullanıcı
yer çok güzel dediğim yer elle kapıtılmış bir alan. işcilik zor o iki kakayının alınması icab eder.not ben bu resme 6 ay öncede bu yorumu yaptım yani işaretlediğim resim bana wasaptanmı yoksa sitredenmi geldi hatırlamıyorum. ama yanlız değilsin buna emin ol

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
yer çok güzel dediğim yer elle kapıtılmış bir alan. işcilik zor o iki kakayının alınması icab eder.not ben bu resme 6 ay öncede bu yorumu yaptım yani işaretlediğim resim bana wasaptanmı yoksa sitredenmi geldi hatırlamıyorum. ama yanlız değilsin buna emin ol

Ustam ben yaklaşık 2 - 3 aydır biraz daha yoğunlaştım bu işlere ve her seferinde bu bölgedeydim. Sadece gidip fotoğraflama yaptım her hafta. Hatta gittiğimde götürdüğüm yiyecek ve içecekleri 1-2 ay sonra bıraktığım yerde buluyordum.
Benden başkasının burayla ilgilendiğini düşünmüyorum :)
Varsa da bilgim yok.
Yorum için teşekkürler.

gazeteci yazar

Kullanıcı
anlıyorum seni ama dedğim gibi bu fotoya yorum yaptık. şimdi mesela bu yer bende olsa izin alzam :) ******************************************************

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yorumları sizin için düzenledim, arkadaş benden önce gördü zaten, alacagını aldı.
kaçak kazıya teşfikli gitmeyelim yazar ustam.
ayrıca cesaretinizide taktir ettim. :)

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Yorum için teşekkürler usta.

**seyyah**

Kullanıcı
usta haça sırtını ver aşağıda yada yukarıda ama haça sırtını verdiğinde 21- 70 arası nevarsa araştır derim.

Üst Alt