Mihrabın Içindeki Haç Işareti-koltuklar Ve Kayada Büyük Oyuktan Küçük Oyuğa Akıntı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
haçın 4 tarafındada işler var ama doğu tarafındaki yuvarlak taşta butaş siyah olbilir bir adet yuvarlak oyma olacak tahmini 15 metreyi geçmez varsa iyi haber

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
haçın 4 tarafındada işler var ama doğu tarafındaki yuvarlak taşta butaş siyah olbilir bir adet yuvarlak oyma olacak tahmini 15 metreyi geçmez varsa iyi haber
Hacin tam arka tarafi dogu ve tahmini 32-33 adimda bir kaya var ortasinda oyma var.
resimlerini sabah yukleyecegim ustam.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı

Bahsettiğin kaya bu olabilirmi ustam ?
Tam arkasında doğu tarafına kaymıs hafiften ve yaklaşık 30-32 adım.

birde yaklaşık 20 metrede tam arkasında alttaki kaya var.Oyuk değil ama kayada ona benzer bir işaret var ve kaya köklü değil

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bahsettiğin kaya bu olabilirmi ustam ?
Tam arkasında doğu tarafına kaymıs hafiften ve yaklaşık 30-32 adım.

birde yaklaşık 20 metrede tam arkasında alttaki kaya var.Oyuk değil ama kayada ona benzer bir işaret var ve kaya köklü değil
Son resimdeki sunu odanın yönünü vermiş dikkate alınması gerekir,Yani akar yönünde yürüyerek boşluk testi ile odayı ve girişini bulabilirsiniz,Sağlıcakla

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Son resimdeki sunu odanın yönünü vermiş dikkate alınması gerekir,Yani akar yönünde yürüyerek boşluk testi ile odayı ve girişini bulabilirsiniz,Sağlıcakla

Arka tarafında oyma varsa kayada yahıtta altındadır diye yorum yaptı bazı arkadaşlar kardeşim.
Sende oda olduğunu söylüyorsun, her iki alternatifide değerlendireceğim.
teşekkürler.

Üst Alt