Nal Işareti

birki

Kullanıcı
arkadaşlar fotografsız konusuna bunu açmıştım biliyosunuz .. kayada 4 tane nal 6 şar civili bunların yanındada 2 tane katır nalı biri çivili dıgerı civisiz baklava dılımıde var. arkadaşlar bunun kayanın ustunde tam net olmadıgı için çekememişler ama kagıda mılımetrık cızmısler yardımlarınızı beklıyorum ..

demirkıran

Kullanıcı
Detaylı Fotoğraflar Konunu Netleştirecektir Selametle ,,,

NormiA

Kullanıcı
baktıgı alanda kayalık varsa oraya git selam söle benden;)

birki

Kullanıcı
üstadlarım bu gordugunuz kayanın kendısı aynen cızılmış işaretler arkadaşlar cm sıne kadar

murat uncu

Kullanıcı
arkadaşlar fotografsız konusuna bunu açmıştım biliyosunuz .. kayada 4 tane nal 6 şar civili bunların yanındada 2 tane katır nalı biri çivili dıgerı civisiz baklava dılımıde var. arkadaşlar bunun kayanın ustunde tam net olmadıgı için çekememişler ama kagıda mılımetrık cızmısler yardımlarınızı beklıyorum ..

civisiz nalın altını incele birde çivili olan yön vermesi lazım

Detaylı Fotoğraflar Konunu Netleştirecektir Selametle ,,,
merak ettigim bir konu bundan daha detaylisini cekilen fotoda nasil goreceksin merak ettim adamlar santimine kadar yazmis tasin haritasini cizmis bundan bisey cikaramadinsa neyi netlestireceksin merak ettim.hadi foto geldi yonunu bilmezsin derinligini uzakligini bilmezsin fotp gelir sonra dahasi istenir iste bu resimde hic bir ayrinti kacmamis usta olan anlayan yazar cevabini

murathan

Kullanıcı
Dostum nalların istikametinin kesiştiği yerde. Bu taşın altında ve taşın sağ tarafında toplamda 3 5 yerde mal var. Eşkiya işi olabilir. Çok yüklü bir emanet var. İşin doğru çözümlenmesi zor. İyi bir usta lazım.

oflu

Kullanıcı
S.A önce mübarek kurban bayramınızı tebrik eder tüm islam alemine hayırlar getirmesini yüce allahtan niyaz ederim.define işide bir ilimdir bunu kimse inkar edemez madem kendine o kadar güveniyorsun bu ilim bende var diyorsun o haritayı burada açıklada bundan bizde faydalanalım bilgiçlik taslama bunu anlatki arkadaşlar sen bu işi biliyorsun desin sonra alçak gönüllülük her zaman iyidir der çözümünü beklerim benim yaşım 55 bende öğrenmiş olurum cümlenize saygılar efendim.