Nasıl Olacak Bu Işler ? | Define işaretleri ve anlamları

Nasıl Olacak Bu Işler ?

dembaba33

Kullanıcı
5YyvRD.jpg
[/url][/IMG]

MAVRAN

Vip Üye
Selam 33 kardeşim sondan 3. Resimde gözüken kayanın üzerinde olan yer kapak gibi duruyor. Çubuk kullanabiliyormusunuz bilmiyorum amma orada değerli maden tespiti yapmanızı öneririm. Çevrede başka işaretler varmı . ALLAH Yardımcımız olsun.

dembaba33

Kullanıcı
Selam 33 kardeşim sondan 3. Resimde gözüken kayanın üzerinde olan yer kapak gibi duruyor. Çubuk kullanabiliyormusunuz bilmiyorum amma orada değerli maden tespiti yapmanızı öneririm. Çevrede başka işaretler varmı . ALLAH Yardımcımız olsun.
işaret olarak sadece 4 tane yuvarlak oyma bir tane kare oyma var başkada gözle görülen bir işaret yok görünen

Mirkut

Vip Üye
5. Resimdeki kanal cizgisinin bittigi yeri cihazla kontrol et ustam. Kasa degilse topraga yonel. Burayi gosteren bir emare varmi hac gibi.

MAVRAN

Vip Üye
Belki bu sana anlattığım yer küçük hediye al ve git demek istemiş. Anlaşılan mezar var ancak çubuklarla yerleri tesbit etmelisin. Yuvarlak oymalar hangi yönde ise o yöne yönelik araştırma yap.

dembaba33

Kullanıcı
Belki bu sana anlattığım yer küçük hediye al ve git demek istemiş. Anlaşılan mezar var ancak çubuklarla yerleri tesbit etmelisin. Yuvarlak oymalar hangi yönde ise o yöne yönelik araştırma yap.
MkDQ1N.jpg
[/url][/IMG]
dediğiniz yer burasıysa burda farkettiysenizz iki tane yapıştırma taş var çözemedim valla ben

MAVRAN

Vip Üye
Konunuzu blgisayara girince yeniden inceleyeceğim. Sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. Selamlar.

Mirkut

Vip Üye
Cevrede dere varmi varsa suyun genisledigi yerde yamaca dogru mezar olmali

Üst Alt