Nasıl Olacak Bu Işler ? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Nasıl Olacak Bu Işler ?

MAVRAN

Vip Üye
buradan bişey anlamadıgım dediğiniz nokta da iki adet yapıştrlmiş gibi iki adet kaya var bende bişey anlamadım dier yerde açılmış mezar gibi görünen yere de sahte mezar dediler içine girip zıpladıgında aşırı derecede boşluk sesi alıyorsun..bana dedikleri sahte mezar dediler bilmiyorum artık
Size bunu söyleyenler bu işi nasıl yapıyor onlarda sizin gibi zıplayarak mı bu işi anlıyor yoksa kullandıkları bir aletleri var mı ve ne kadar güvenilirler. Kusuruma bakma kısa ömrümde öyle sahtekarlar gördüm ki akşamdan sabaha arkadaşının yerini açanları biliyorum. Gerisini siz hesap edin.

ergenekon60

Kullanıcı
arkadaşlar burada zemine paralel oyulmuş bi kare oyma var bu oymanın büyük olması mezar sahibininde büyük bi adam olduğunu cinsiyetini ve mezar tipini anlatır aynı kayada erkek ve oda mezar olduğunu gösterir... giriş olarak çözülmüş emareler genelde akarsuya bakan ve yön olarakta batı ve güney yönleri baz alınmıştır burada emare olarak kayanın ne taraflarında mıcır kalntıları yoğunlaşıyor çöküntü varmı kayanın alt taraflarında traşlı kısım varmı en azından bunlara dikkat ederek mezarın girişi hakkında bilgi sahibi olunabilir..saygılar ...

Üst Alt