Nasıl Olacak Bu Işler ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Nasıl Olacak Bu Işler ?

wolf_52

Kullanıcı
3 oyma açılmış konunuzun, devamı niteliğinde sadece farklı açıları var ama aynı yer yanılmıyorsam..:)

dembaba33

Kullanıcı
ya ben de zaten iki konu var o iki konuyuda 3 aydır bi sonuca bağlayamadım...Şöyle bağlayamadım her kafadan bir fikir çıkıyor tek başıma hangisine yeteceğimi anlamayadım açıkcası ustam :)

dembaba33

Kullanıcı
ilk açmış olduğnuz konuyu kast etmişdim...aynı mıntıka demek istedim..
ya ben de zaten iki konu var o iki konuyuda 3 aydır bi sonuca bağlayamadım...Şöyle bağlayamadım her kafadan bir fikir çıkıyor tek başıma hangisine yeteceğimi anlamayadım açıkcası ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sağı solu yüzeysel bakmakla neticeye gidemezsin kardeşim. işçilikleri ağır ama kesin yerler.
girişleri ve odaları tespit etmen gerekir.buda ancak boşluk sistemiyle olacaktır.

MAVRAN

Vip Üye

Sanırım burayı siz bu halede yokladınız, neye göre çalışıyorsunuz eğer boşluk almayı biliyor iseniz odaları çubuklarla tespit etmeye çalışın. kayanın üzeride işaretlediklerim parmak girecek şekilde delik mi.

Deliğin derinliği ne kadar. ağaç tokmakla boşluk kontrolü yapın.

Buradan bir şey anlamadım, özür dilerim.

dembaba33

Kullanıcı

Sanırım burayı siz bu halede yokladınız, neye göre çalışıyorsunuz eğer boşluk almayı biliyor iseniz odaları çubuklarla tespit etmeye çalışın. kayanın üzeride işaretlediklerim parmak girecek şekilde delik mi.

Deliğin derinliği ne kadar. ağaç tokmakla boşluk kontrolü yapın.

Buradan bir şey anlamadım, özür dilerim.
buradan bişey anlamadıgım dediğiniz nokta da iki adet yapıştrlmiş gibi iki adet kaya var bende bişey anlamadım dier yerde açılmış mezar gibi görünen yere de sahte mezar dediler içine girip zıpladıgında aşırı derecede boşluk sesi alıyorsun..bana dedkleri sahte mezar dediler bilmiyorum artık

Üst Alt