Ne Görüyorsunuz.? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Görüyorsunuz.?

TEVFiK

Vip Üye
tevfik ustam bu resmi bi yerden tanıyorum sankitim;)
S.a. sayın ustam bende ilk gördüğüm zaman sanki bu yeri daha öncede görmüşüm gibi düşündüm hatta bana sorduklarındada Manzara ne kadarda güzel demiştim ama iş benim ne kadar güzel dememle bitmiyormuş :( bana tekrar,tekrar bak dedi bende baka,baka gözlerim şaşı oldu :D yinede bir şeye benzetememişdim sonrada bana bazı resimler gösterincede hıımmmmm evet olabilir dedim.İşte benim saatlerce bakıpta göremediğimi aceba sizler görebilirmisiniz düşüncesi ile sizlere sundum.Saygılarımla.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Gz1PPN.jpg

Sarı çemberde sola giden uzun,boylu uzun burunlu,siyah kemerli,sol eliyle önünü gösteren tek gözlü bir adam,Kırmızı karede ise yine sola bakan bir silüet,sarı karede ise ön üstte bakan ve başının üzerine oturan bir deve bulumakta,Benim görebildiğim

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye
Gz1PPN.jpg

Sarı çemberde sola giden uzun,boylu uzun burunlu,siyah kemerli,sol eliyle önünü gösteren tek gözlü bir adam,Kırmızı karede ise yine sola bakan bir silüet,sarı karede ise ön üstte bakan ve başının üzerine oturan bir deve bulumakta,Benim görebildiğim
S.a. teşekkür ederim çok güzel bir yorum.Saygılar.

TEVFiK

Vip Üye
bir kurtla bir bayan sohbet ediyorlar büyük kayalar... sağ altta ise iki kişi onları seyrediyor
S.a. Sayın Ustam Yemin ile ben sizden çok korkuyorum Maşallah gözlerinize ben ise saatlerce baktım bir şey anlamamıştım :confused: Bravo Kurt Doğru (beğendim)
Hadi Bakalım Hepinize çok teşekkür ederim bu konuyu fazla uzatmayalım benden başka herkez biliyor .:eek:.. yok sonra ben batacağım :D ve bana Koli gönderebilmem için kolinin geleceği yerin adresinizi veriniz ayrı,ayrı.hepinize Kayası göndereceğim Sözüm Söz.ben deniz Tevfik.Saygılarımla.
OMd0MD.jpg
qB2bNQ.jpg

r9d3Xz.jpg

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
0D2BJV.jpg

Resmin üzerinden gidince bozuluyor fakat kurt haricinde değerlendirilmesi lazım olan bir işarettir

Abdullah313

Kullanıcı
O ingilizle karşılaşma ihtimaliniz olursa, kendisine "basiretiniz eksik maalesef" deyin. :) madem size artistik (âmiyâne tabirle) yapmış...
Sarı = Kurt
Pembe = kuzu
Yeşil = ağlayan ve böğüren anası. :)

402707694fb47ea5d45971aa6008c0b0.jpg

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: