Ne Görüyorsunuz.? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Görüyorsunuz.?

Abdullah313

Kullanıcı
badc143f744661bea48f67aaa5f248c2.jpg

c37a562ef2908f78efe1f49f2092bc7a.jpg

Son düzenleme:

MAVRAN

Super Moderatör
Abdullah33 kardeş çizmiş pembeyle kuzu orada. boynum koptu kafayı bir sağa bir sola çevirmekten evde herkes beni izliyor babam ne yapıyor diye:D:D:D, gülünç duruma düştüm şu resimleri doğru yükleyin de kafayı bir sağa bir sola çevirip durmayalım. :D:D:D

TEVFiK

Vip Üye
Abdullah33 kardeş çizmiş pembeyle kuzu orada. boynum koptu kafayı bir sağa bir sola çevirmekten evde herkes beni izliyor babam ne yapıyor diye:D:D:D, gülünç duruma düştüm şu resimleri doğru yükleyin de kafayı bir sağa bir sola çevirip durmayalım. :D:D:D
S.a. Ahh ustam ah bende aynı şekilde oldumda (ağla) fareler bile bana kahkaha attılar :D birde benim için bu adam burada yanlız kalmaktan dolayı kafayı yemiş dediler :( farelere bile rezil oldum :confused::p
evet O ingilizde bana böyle söyledi...'' a sheep attacking a wolf that is machined rocks....'' evet tam olarak siz gördünüz Tebrik ederim Sayın Abdullah313 ustam size 2 kilo kayası benden size hediye adres verirseniz gönderirim.(beğendim) Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
Abi aslında burada gördüğüm ceylan işte o kuzuydu. Telefondan girince seçemedim gözler görmeyince benzetiyoruz işte;););). Bu demek oluyor ki bende aslında buldum:(:(:(, sizce.
evet sayın ustam evet bende biliyorum'ki sizde buldunuz.(beğendim) sizin yeriniz ayrı size'de 2 kg.kayası yarım kiloda aynalı erikten göndereceğim :D:p Ammaaa çömertim dimi.? :D:D:D Saygılarımla.

Abdullah313

Kullanıcı
S.a. Ahh ustam ah bende aynı şekilde oldumda (ağla) fareler bile bana kahkaha attılar :D birde benim için bu adam burada yanlız kalmaktan dolayı kafayı yemiş dediler :( farelere bile rezil oldum :confused:[emoji14]
evet O ingilizde bana böyle söyledi...'' a sheep attacking a wolf that is machined rocks....'' evet tam olarak siz gördünüz Tebrik ederim Sayın Abdullah313 ustam size 2 kilo kayası benden size hediye adres verirseniz gönderirim.(beğendim) Saygılarımla.
Ustam Allah razı olsun, düşünmeniz yeter. Burada bir aile havasını oluşturmanız ve sizlerin arasında olmak benim için gurur verici.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TEVFiK

Vip Üye
Ustam Allah razı olsun, düşünmeniz yeter. Burada bir aile havasını oluşturmanız ve sizlerin arasında olmak benim için gurur verici.

S.a. Aynı Gurur ve onuru Sizler ile Birlikte Olup Bizlerde Duyuyoruz ve Mutlu Oluyoruz.İyi'ki Sizin gibi Saygı duyulacak Kardeşlerimiz var Sağ olun Var Olun.
hadi bakalım Adres Lazım bana'ki gönderebileyim.:p:eek: Benim Sözüm çekten ve senet'den daha Sağlamdır. :D Saygılarımla.:rolleyes:
Not ; Özelime yazabilirsiniz.

Abdullah313

Kullanıcı
S.a. Aynı Gurur ve onuru Sizler ile Birlikte Olup Bizlerde Duyuyoruz ve Mutlu Oluyoruz.İyi'ki Sizin gibi Saygı duyulacak Kardeşlerimiz var Sağ olun Var Olun.
hadi bakalım Adres Lazım bana'ki gönderebileyim.[emoji14]:eek: Benim Sözüm çekten ve senet'den daha Sağlamdır. :D Saygılarımla.:rolleyes:
Not ; Özelime yazabilirsiniz.
Özelinize yazdım ustam. Büyüğümüze zahmet vermek içine sinmemişti ama "büyük sözü, edebin üzerindedir" kaidesince utanarak yazdım ustam. Allah razı olsun, siz mutluysanız ben de mutluyum ustam. [emoji4] [emoji106] [emoji4]