Neden Define Bulamıyorsun? Yazan @Sedegor | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

gıral

Vip Üye
Yaw ben konu açınca Sen kalemini ihmal etme Gurban. Anlayanı görünce destek olanı görünce seviniyorum. Ne güzel yazdıgım hemen her şeyin Hangi Hadis Hangi Ayette oldugunu tak ortaya koyuyorsun Maşallah. Hele O kadar yazıpta kıyısından gecemedigimiz MİM harfini burda diye konuya Senin eklemen çok Hoş oldu. Allah Razı olsun.

O kadar Aciz Kullarızki Kurandaki bir Harfi anlatmayı bırak kıyısından geçemiyor KALEMİMİZ.
mim 40 mıydı usta
bize şifreleri anlat hele
nasıl çözecez buişleri

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Öküzün altında buzağı aranmaz.

Gittginiz yere Ayetel Kursi ıle gidin. Besmele ile Fatiha ile girin. Karşında kim var da Ona Allahın selamini verin. Niyeti halis tutun.

MIMDE NUNDA sizi de aşar benide

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
bir şeyin propagandasını yapıyor ama ben çözemedim
dini anlatıyor desem değil hayır onu anlatsa katlarım bir köşeye koyarım
hayat dersi veriyor desem sorulan sorunun cevabını başkasına verdiği cevabın içine hakaretimsi veriyor hani tam hakaret değil ama gibi gibi😀
burda sıkıntı bunun amacı ne?
Senin istediğin bir küp altın :( konuyu kapattık amaç felan yok çıkar yok. Son konuda tanidin belki beni :( Iyi adamsin ,geçmişte ne yazmış diye de aramayın hata yazmış boş yazmisimdir. Gecmisin hatasini duzelttigim bir yazi belki hepsi i kadar

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@sedegor ustam sizlerin ilmi bizden büyük. Konuyu kapatıyorum dediğin için soruyorum. Bu söylediklerin hayata nasıl uygulanacak, yani pratiğe nasıl aktarılacak. Ne yapılması gerekiyor ki sizin söyledikleriniz hayata geçirilebilsin. Mesela hurufu mukatta konusunda alimlerin farklı görüşleri beyan ettiklerini yazmıştınız. Sadece bir konu üzerinde bile alimler bu kadar farklı şeyler görüyorsa burada biz sıradan faniler ne yapacağız. Ben temelde sizin bahsettiğiniz define konusunu anladım da bu yazdıklarınızı hayatımızda nasıl kullanacağız. Anlayamazsınız derseniz eyvallah derim. Yok şöyle yapın derseniz onları da duymak isterim.