Neden Define Bulamıyorsun? Yazan @Sedegor | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bizler Olmayacak insanlar degilizde Şeytanın hükmünde dünyaya gelmiş Sanssız insanlarız. Yaw daha bir asır olmadı haaa Bu yiyecekleri bozalı. O dönemdeki adamın kalbi senden kötü dahi olsa senden Şanslıydı Gardaşım.

Biz Ümmet birlik olup Şeytanın oyununu bozmadıkca Tek Tek zorla Olsakta anlamı yok Kardeşlerim.

Camiideki İmamımıza kadar bozdular. Dogru az Yanlış hata çogaldı. Vucutu Şeytan esir aldı. Şimdi 5 G ile Ruhu tehdit ediyor Sıra Ruhumuza geldi. Silkinip kendimize gelmemiz lazım.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Adam bana defineyi nasıl bulurum diyor. Ben kızmıyorum ona. Üzülüyorum görmüyor diye.

Defineyle insan arasında perde yoktur. Aynı boyutta çünkü. Baktınmı görmesi lazım Ama görecek Kişinin İnsan Olması İnsanlık vasıflarını kaybetmemiş yada geri kazanmış olması Kafidir.

Bunu Yaptıktan yada görebildikten sonra ancak sıra Hurufu Mukattaya gelirki O tarafta tam 70 bin perde vardır. Senin Haddin yetmez hepsini açmayada birini bile acabilirsen o bile büyük iştir.

Burası define platformu bu yazı sadece Dini bir konu degil Kamillik olgunluk, Aynı zamanda anlayana tenezzül edene küple define bulmada konusudur. Çünkü Arayan Mevlayıda bulur Belayıda :(

Bak belayı yada defineyide daha çabuk bulur ha arayan. Zor iş Allahı bulmaktır. Ama Önce kendini bulmak şarttır.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Kafkaslı ustam yazınızı silerim de merakımı bağışlayın hata ettik kısmı için bana özelden bir iki satırla cevap verirseniz mutlu olurum. Bence monolog diyaloğa dönüşüyordu kesme taraftarı değilim :)
Sen devam et Gurbanım Senin gibi adam olsun ben durmadan yazarım. Bu arada kimseye küsüp darıldıgım konuya o yüzden nokta koymak istedigim anlaşılmasın. Ben sadece İnsanımız bu halde ve benim kalemim kâfi gelmiyor anlatmaya diye kendime kızıyorum. Anlamayana ise üzülüyorum.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sen devam et Gurbanım Senin gibi adam olsun ben durmadan yazarım. Bu arada kimseye küsüp darıldıgım konuya o yüzden nokta koymak istedigim anlaşılmasın. Ben sadece İnsanımız bu halde ve benim kalemim kâfi gelmiyor anlatmaya diye kendime kızıyorum. Anlamayana ise üzülüyorum.
Ustam sen anlat, herkes nasibindekini alsın. Bir allahın kuluna bile fayda sağlasa bu uğraşmana değer.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
nasip zamana mahkümdur sedegor devam
Bu gün burda işlemiş oldugumuz konuyu okuyup ancak anlamayan arkadaşlar niye anlamıyorum bu deli ne yazıyor desede, eminim bir kırıntı bir gün zaman gelince mekanını bulup şimşek cakacaktır.

Şimşek mevzusu bu işin Bismillahıdır çogu kez.

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Bu gün burda işlemiş oldugumuz konuyu okuyup ancak anlamayan arkadaşlar niye anlamıyorum bu deli ne yazıyor desede, eminim bir kırıntı bir gün zaman gelince mekanını bulup şimşek cakacaktır.

Şimşek mevzusu bu işin Bismillahıdır çogu kez.
zaman dedikya şimdi anlamayanlar zamanı gelince anlar inşALLAH herşeyin bir vakti vardır

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Yaz yiğido yaz zamanı gelince bir kırıntısı bile bir sürü çağrışım yapacaktır şimdilik bize deli derler boş geyik muhabbeti yapıyorlar kafayı sıyırmışlar deselerde günü gelince çok hayıflanırlar yaz yiğido yaz

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bu konuyu okuyup yazdıgım şeyler neymiş bu hesaplar neymiş diye Google Amcanıza baş vurup Ondan ögrenmeye calışmayın :(

Unutmayın Google 666 demektir Www Şeytanın mekanıdır. Ve malisef şu an onun platformunda ona küfrediyorum :(

Her laf edeni dogru kabul edip gaflete düşmeyin. Benim yazdıklarımda dahil ha oturun eleştirin. İşin piri İbnül Arabidir. Kitaplarını alıp okuyabilirsiniz ancak Onada itibar ederken eleştiri yapın. Çünkü insan Beşerdir. Asıl Kaynak Allahın Kaleminden Çıkan Kuranı Okuyup Anlayabilmeye dayalıdır.

Kuran Meali okuyup Kuran işte buymuş anladım diyen hiç bir şey anlamayan insan gibidir. Kuran Mealden okunur sadece bilmedigin içindir. Mealden Feyz alınmaz. Mealden kısmen azıcık anlaşılır. Kuran Kendi dilinden İnsanın Ruhuyla okununur ve aldıgın Feyz kadar açılır.