Nemrutun Bekçisi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Nemrutun Bekçisi

cevdet

Kullanıcı
sevo78.aklını kullanmadan espri yapmaya çalışma.izah ettik yukarda.fotoğraftaki kişi arkadaşımız.bize de yalan söyleyecek hali yok ya ki yalan söyleyecek birisi de değil.bu fotoğraftan sonra başına bir kaç güzel şey gelmiş lakin görünen bir şeye inanmayıp da soyut bir şeyden bahsedersem hiç inanmazsınız.o nedenle konunun kapanmasını istiyorum,teşekkür ederim

ersan

Admin
aramiza hos geldin ustam tam bulgaristanin neresinden sin .
sen benim jivali cubuk sistemini istersen hic tavsiye etmem onlar cok duyarli minerale hic bir sonuclar alamasin benimde 4-5 senemi aldi tam hareketini urenince kismet olukta yaza gelirsen bulgaristana buyur gel yanima sana az bir cubuk icin bir kac seyler anadem az bir gezelim ikimiz ormana orda beli olur ustam ne derece cubuk kulana bildini guzel cubuk kulanirsen 1 civit gumus cubuk hediye benden ustam :):):):)

ersan

Admin
Vallah ersan kardeş gözümden yaş geldi gülmekten inan o halini görmeyi isterdim korkudan demek kendini ekmek yemeye verdin vallah sesli güldüm evdekiler kendi kendine ne gülüyon diyorlar :) :) :)
abi ben uyle biriyim yalani dolani sevmem oldu gibi anadarim.
saypide bir deyerli abim var buyle aksamlari yazisiyoruz abi uyle diyor ersan kardesim ana sana yalan gelir diyor ofisteyken bilem is yerinde artik er arkadas urendi diyor senlen yazisirdini diyor neden dedimi arkadaslar deyermisler yine basladi xxxxxxxxx bey ersan arkadasinlan yazismaya deye evde hanim be kizlari bilem artik bilirmisler benlen yazisirdini bir gun kizi demis anesine ane babam aklini oynatma basladi demis
kizin da anesi demis bir sey yok babanda ersan beylen yazisiyorlardir demis :D

metin77

Kullanıcı
kafasını görmedik böyle korktuk. kafasını görsek demek korkudan ölürüz. o da biliyor unu saklıyor yüzünü :D:D:D:D

TEVFiK

Vip Üye
abi ben uyle biriyim yalani dolani sevmem oldu gibi anadarim.
saypide bir deyerli abim var buyle aksamlari yazisiyoruz abi uyle diyor ersan kardesim ana sana yalan gelir diyor ofisteyken bilem is yerinde artik er arkadas urendi diyor senlen yazisirdini diyor neden dedimi arkadaslar deyermisler yine basladi xxxxxxxxx bey ersan arkadasinlan yazismaya deye evde hanim be kizlari bilem artik bilirmisler benlen yazisirdini bir gun kizi demis anesine ane babam aklini oynatma basladi demis
kizin da anesi demis bir sey yok babanda ersan beylen yazisiyorlardir demis :D
:D :D :D

sekerefe

Kullanıcı