Nemrutun Bekçisi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Nemrutun Bekçisi

sekerefe

Kullanıcı
aramiza hos geldin ustam tam bulgaristanin neresinden sin .
sen benim jivali cubuk sistemini istersen hic tavsiye etmem onlar cok duyarli minerale hic bir sonuclar alamasin benimde 4-5 senemi aldi tam hareketini urenince kismet olukta yaza gelirsen bulgaristana buyur gel yanima sana az bir cubuk icin bir kac seyler anadem az bir gezelim ikimiz ormana orda beli olur ustam ne derece cubuk kulana bildini guzel cubuk kulanirsen 1 civit gumus cubuk hediye benden ustam :):):):)
ALLAH RAZI OLSUN ABİCİM. Ben tam olarak bilmiyorum abicim ama annemden öğreneyim söylerim yarın. Fotoğraflar var sülalemin
aramiza hos geldin ustam tam bulgaristanin neresinden sin .
sen benim jivali cubuk sistemini istersen hic tavsiye etmem onlar cok duyarli minerale hic bir sonuclar alamasin benimde 4-5 senemi aldi tam hareketini urenince kismet olukta yaza gelirsen bulgaristana buyur gel yanima sana az bir cubuk icin bir kac seyler anadem az bir gezelim ikimiz ormana orda beli olur ustam ne derece cubuk kulana bildini guzel cubuk kulanirsen 1 civit gumus cubuk hediye benden ustam :):):):)
ALLAH RAZI OLSUN ERSAN ABICIM. Nasip kısmet olursa gelirim abi. Ben bilmiyorum hangi köyünden geldiklerini ama annem biliyor yarın sorayım. Resimi yüklemeye çalışıyorum yukleyemiyorum. Abi ben forumda sabahliyorum ama bir türlü yapamiyorum. Senin yaptığın ve tarif ettiğin gibi 60 gr civa 2 gr 24 ayar altın koydum 12 volt akü bağladım yine dönmüyor bende çubuklar :(
Sizlerin tarif ettiği cubuklardan yaptim tutma kollu icine sokulan ici delik ama bir türlü beceremedim. Bana yardımcı olursaniz eğer size çok minnettar kalırım. Ben burda çiftçilik ile uğraşıyorum kışın hic bir iş yok para yok o yüzden bu işe yöneldim belki çıkarsa diye :( nasip kısmet olursa eğer 15 güne bir oğlum olucak inşallah nasipli bol bereketli gelir. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ALLAH A EMANET

sekerefe

Kullanıcı
ustam anatmana bakilirsa sende cubuk yurumeyecek acan hic bir tepki si yok cubuklarin lazim bir arkadstan az bir yardim isteyesin cubuk konusunda.
Evet abicim. Abime bileziği saklatıyorum bulamıyorum:( benim nasıl bir çubuk yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz? Ab+ kan gurubum. Kahlyu ustanın yaptığı çubuk var. Eldiven ile kullanıyor çubuğu gümüş para buluyor. Onun ki gibi bir çubuk olsa bendede çalışır o zaman. Param olsa alıcam kalhyu ustadan ama param yok ALLAH YAR VE YARDIMINIZ OLSUN

ersan

Admin
Evet abicim. Abime bileziği saklatıyorum bulamıyorum:( benim nasıl bir çubuk yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz? Ab+ kan gurubum. Kahlyu ustanın yaptığı çubuk var. Eldiven ile kullanıyor çubuğu gümüş para buluyor. Onun ki gibi bir çubuk olsa bendede çalışır o zaman. Param olsa alıcam kalhyu ustadan ama param yok ALLAH YAR VE YARDIMINIZ OLSUN
ustam sen kalhuye ustaya bakma onda cubuk calisir da bendede calisir deye bir sey yok .
bu cubuklarin cook incelikleri var dunyanin en zor bir makinesi desem yalan deyil ben bilem guzel cubuk kulanirken nekadar zorlandim yerler oldu var onustan bastan ta az da olsa kendini gelistir .
saten sakladi seyleri bulabilsen bilem arazide bir sey bulamasin nedense cok fark var eskiden ve taze gumulen esiyualarlan.

sekerefe

Kullanıcı
ustam sen kalhuye ustaya bakma onda cubuk calisir da bendede calisir deye bir sey yok .
bu cubuklarin cook incelikleri var dunyanin en zor bir makinesi desem yalan deyil ben bilem guzel cubuk kulanirken nekadar zorlandim yerler oldu var onustan bastan ta az da olsa kendini gelistir .
saten sakladi seyleri bulabilsen bilem arazide bir sey bulamasin nedense cok fark var eskiden ve taze gumulen esiyualarlan.
Ersan abi dedemlerin bulgaristandaki köyün adı çapalari filipedenmis... Dedemin dedesi oradan gelmiş

sekerefe

Kullanıcı
Anladım abicim. Acemi başlangıcı olarak pirinç çubuklar ile devam edeyim o zaman ben. Mıknatıs aldım bugün onları deneyeceğim bakalım ne olucak :(