''neş'e Mekanı'' | Sayfa 16 | Define işaretleri ve anlamları

''neş'e Mekanı''

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
200adet koyunX800 TLden satılırsa=160.000TL Yarısı benim ise/2=80.000TL
Demem o ki 80.000TL mi yolla ne ben seni göreyim
Ne de sen beni :D
Hatırlatıyım dostum bu koyunlar karamanın koyunu haberin olsun...
öle ince hesaplar yapıyorsun ama bunlar hesabın kıralını yaparlar demedi deme..
tamam işte karamanın koyunu pahallı siz 80'ner lira bölüşün üstüde benim olsun Dimi Ama yaaaaaa.:p ben ikinizi birden görürüm.:D
Dostum senin canın sağolsun hepsini verdim sana buraya kar düştü onlara ne bakacak yerim nede bir lokma yemim var gel al git koyun sütü gibi helal olsun...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Dostum senin canın sağolsun hepsini verdim sana buraya kar düştü onlara ne bakacak yerim nede bir lokma yemim var gel al git koyun sütü gibi helal olsun...
Kıyarmıyım ben can abime
Gerçekten sürü var ise ve
Böyle bir sorun varsa
Hemen Adıyaman da saman ayarlıyayım
Biliyorsun abi
Oralara burdan çok saman gider

TEVFiK

Vip Üye
(Allah1 c.c)Razı Olsun ama şimdi çok duygulandım (ağla) bana hemen bir adres veriniz hemen sabah saman ile kamyon ile hazır süt yemi göndereyim.bu soğuktada Allah yar ve yardımcınız olsun.(ağla) Saygılar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yaşanmış hikayeler...

Tevfik ustam antikayla yakalanmış..
Hakim karşısına çıkarmışlar iki gözü iki çeşme çaresiz! Yalvaran gözlerle hakime bakarken...kanının aşağı doğru çekildiğini pantolonun paçalarından süzüldüğünü hissetmemiştir bile...
Kara rüştü lakabıyla tanınan cihanın görmediği görenlerinde kendini darağacında bulduğu bu hilkat garibesi dişlerini gıcırdatarak sorar...
-Ne yapacaktın bunları!?
-şşey.. efendim ben bunları bamya bahçemi sürerken buldum müzeye götürürken polisler beni yoldan alıp buraya getirdiler...
-ulen Tevfik madem bunları tarlanda buldun müzeye verecektin niye manisa müzesine gitmedinde malatyaya geldin...
Tevfik ustam kararan gözlerini salonda şöyle bir dolaştırır mübaşirden bile medet ummaktadır bir bakarki mübaşir burnunu tutmuş
yanındaki jandarmalar da kokudan muzdarip elleri burnunda aklına güzel bir fikir gelmiştir artık ustamızın zaten bin bir güçlükle tutmaya çalıştığı hacetini koyverir...artık salonda ne hakimin ne mübaşirin nede jandarmanın duracak hali kalmamıştır o kara rüştü namıyla insanın kanını donduran hakimin son sözü
- canını seven kaçsıııın olmuştur...!!
Millet canının derdine düşerken ustam paçaları çoraplarının içine sokmuş antikalar kucağında güzel bir geleceğe doğru koşmaktadır...

TEVFiK

Vip Üye
hacetini koyverir...artık salonda ne hakimin ne mübaşirin nede jandarmanın duracak hali kalmamıştır o kara rüştü namıyla insanın kanını donduran hakimin son sözü
- canını seven kaçsıııın olmuştur...!!
Millet canının derdine düşerken ustam paçaları çoraplarının içine sokmuş antikalar kucağında güzel bir geleceğe doğru koşmaktadır.....:eek::D:eek::D(beğendim):eek::D:D:D

Üst Alt