''neş'e Mekanı'' | Sayfa 17 | Define işaretleri ve anlamları

''neş'e Mekanı''

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
ne kadar çok sevildiğinin hikmeti de buradan anlaşılmalı.
Ustam bu gece rüyamda seninle Karadeniz sahilinde kemence eşliğinde horun tepeyduk. He valla.
15 gün kadar öncede görmüştüm bizim köyde cubukla bi yer var oraya bakiyodun, Lacivert abimde orda, o namaz kılıyodu sonradan Karanar da geldi. Hatta ona Ustam seninle tanışmak buraya nasipmiş deyip sarıldık.
Böyle işte:)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustam bu gece rüyamda seninle Karadeniz sahilinde kemence eşliğinde horun tepeyduk. He valla.
15 gün kadar öncede görmüştüm bizim köyde cubukla bi yer var oraya bakiyodun, Lacivert abimde orda, o namaz kılıyodu sonradan Karanar da geldi. Hatta ona Ustam seninle tanışmak buraya nasipmiş deyip sarıldık.

Çok güzel bir rüya görmüşsün inşAllah... mevlam hayra tevdi eylesin...
Tevfik ustam hakikaten sevilmeyi saygı duyulmayı sonuna kadar hak eden bir adam adam gibi değil ''Adam'' kalbi güzel gönlü güzel niyeti güzel dilerim ALLAHcc. tan akibeti de güzel olur inşAllah...

TEVFiK

Vip Üye
Çok güzel bir rüya görmüşsün inşAllah... mevlam hayra tevdi eylesin...
Tevfik ustam hakikaten sevilmeyi saygı duyulmayı sonuna kadar hak eden bir adam adam gibi değil ''Adam'' kalbi güzel gönlü güzel niyeti güzel dilerim ALLAHcc. tan akibeti de güzel olur inşAllah...
(ağla) S.a. Allah Razı Olsun Sayın Ustam beni çok duygulandırdınız..Bendeki güzellilerin Sizin,Sizlerin bana yansımasıdır.Sizler gibi Saygı değer Ustalarımın yanında bulunmaktan dolayı onur ve şeref duyarım
artık bana karada ölüm yok diyebilirim.
belkide beni bu dağlar,,dağlar öldürebilir.:D Sevgi ve Saygılarımla

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
(ağla) S.a. Allah Razı Olsun Sayın Ustam beni çok duygulandırdınız..Bendeki güzellilerin Sizin,Sizlerin bana yansımasıdır.Sizler gibi Saygı değer Ustalarımın yanında bulunmaktan dolayı onur ve şeref duyarım
artık bana karada ölüm yok diyebilirim.
belkide beni bu dağlar,,dağlar öldürebilir.:D Sevgi ve Saygılarımla
Gönlü güzel kurbanım sen dağlarla güreşecek adamsın kendini salıverme daha yolun yarısı...
Daha çok işimiz var çook...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@komana abim
Ben de @Lacivert24 abimi rüyamda gördüm
Ama görmemezlikten geldim :)

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

Üst Alt