Ördeğe Benzeyen Kaya Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ördeğe Benzeyen Kaya Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin

sempatik_06

Kullanıcı
okumadın mı çubuk konularını??? 50 cm lik iki sarı kaynak telini 10 cm den büküp çubuk damı yapamıyon güzel kardeşim.bölgede tut, ''L'' yaparsa değerlidir. bu kadar basit. daha ne olsun istiyorsunuz. hele bir başlayın. çubuklar çalıştı mı gerisi kolay. ama yeter ki bir başlayın.
Karanar usta kusura bakma bir sorum daha olacak. Çubuklar L mi yoksa x mi yapacak. L olması için teki sabit kalacak. Diğeri hareket edecek ozaman

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
resimlemeni beğenmedim. senden ,alanı anlaşılacak tarzda ,çok daha geniş çaplı fotolar beklerdim.

ustalarımızın işaret ettiği önemde bir yer. senin önem verdiğin yer ile mihrablı yer bir birine yakın ama ayrı noktalar olamazmı.

ördek dediğin kayanın altı doğal ama üstü işçilikli. doğal kaya yapısına uyarlanmış.

selametle.

sempatik_06

Kullanıcı
resimlemeni beğenmedim. senden ,alanı anlaşılacak tarzda ,çok daha geniş çaplı fotolar beklerdim.

ustalarımızın işaret ettiği önemde bir yer. senin önem verdiğin yer ile mihrablı yer bir birine yakın ama ayrı noktalar olamazmı.

ördek dediğin kayanın altı doğal ama üstü işçilikli. doğal kaya yapısına uyarlanmış.

selametle.
@ikizceli usta bu konuyu eksik resimlediğim için özür dilerim. çünki önem arzeden bir yerdi. ama ben yanımda bir kaç kişi ile dede mezarına gidiyordum. ve o an zamanım kısıtlı idi pek de ilgi çekmesini istemedim sizinde dediğiniz gibi benim önem verdiğim yer ile o mihraplı yer evet farklıymış. bugün farkettim. biraz daha önünde boşluk olan yer. Saygılarımla...

sempatik_06

Kullanıcı
yeriniz güzel fotograflamanız zayıf kalmış doğası bozulmuş olan yerin fotograflamasına önem verirseniziyi olur
kasası varmıdır. fotoğraflamak için soguk ta olsa çamurda olsa bu akşam yola çıkabilirim.
etraflıca foto çekeyim ozaman. herhalde yeterli olur...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
konularımızı yeterince özümlemiş olsaydın,tepkilerin kişiye göre değişiklik yapabileceğini tahmin ederdin.

önemli olan tepki alabilmen. açık ortamda ,tepkisi şöyle veya böyle olacak düşüncesi taşımadan, farklı madenler üzerinde sende verdiği tepkileri öğrenmeni tavsiye ederim.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Dua ettiğin dede mezarının adı neymiş? Bir dua da biz edelim.

sempatik_06

Kullanıcı
Dua ettiğin dede mezarının adı neymiş? Bir dua da biz edelim.
İsmi yokki dede olduğunu söylüyorlar. Yağmur duası için dedenin yanına gidilir. Oradan taş toplayan bir köylü. Taşların olduğu motoru calistiramamis ama boşaldığı zaman geri çalışıyormuş askerlerin olduğu ve ağaca dönüştügüde söyleniyor ağaç kesildiği zaman kan aktığı ve başına bir nusubet geldiği söylenir... Geceleri bir kaç bölgede mum gibi ışık yandıgıda görülmüştür. Saygılarımla

Üst Alt