Ördeğe Benzeyen Kaya Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Ördeğe Benzeyen Kaya Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
oh ne güzel bir dedeymiş bu. tam dualıkmış. çooook büyük bir zat olduğu belli :eek:. senden ricam kardeşim başka bir konu olarak da bu dede ve cevresini konu olarak aç. senin olayının bir bölümü dedenin orda kardeş. ayrı konu olarak açmanı istiyorum. belki bir bilen anlayan çıkar da dedeye bir yağmur duası edilir.;)

sempatik_06

Kullanıcı
oh ne güzel bir dedeymiş bu. tam dualıkmış. çooook büyük bir zat olduğu belli :eek:. senden ricam kardeşim başka bir konu olarak da bu dede ve cevresini konu olarak aç. senin olayının bir bölümü dedenin orda kardeş. ayrı konu olarak açmanı istiyorum. belki bir bilen anlayan çıkar da dedeye bir yağmur duası edilir.;)
inş. ustam zaten bu konuda dedeye 100 metre mesafede.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
madem bu kadar yakınız dedenin Resimlerinden de bir kaç tane ekle bakalım usta. ekşi suyun tatlı suyun ağaçların durumlarını da belirtiver. 4-7 km etrafında kaç tane daha dede var?

ersan

Vip Üye
kasası varmıdır. fotoğraflamak için soguk ta olsa çamurda olsa bu akşam yola çıkabilirim.
etraflıca foto çekeyim ozaman. herhalde yeterli olur...
ustam super bir yerdesin burda bir roma dunemine ayit bir kaya mezar odan var ama isin cok zor bunu da bilesin dukme horasanlan tas karisimi var yukardan cubuklarlan girisi tespit edebilrsin,

sempatik_06

Kullanıcı
Usta açmıştım zaten ama tam konuyu hakimce anlatamamdım. herşey mevcut ama mesafelerini felan bi araştırmam lazım aşagıdaki link dedeye ait...
link:
http://www.definemekani.com/forum/konular/Çingene-Çivisi-ve-Üçgen-yapan-ağaçlar.15322/page-3
madem bu kadar yakınız dedenin Resimlerinden de bir kaç tane ekle bakalım usta. ekşi suyun tatlı suyun ağaçların durumlarını da belirtiver. 4-7 km etrafında kaç tane daha dede var?

zaman34

Kullanıcı
Bana göre burdan tas kesimi yapılmış bu taslar başka yerlerde kullanılmak üzere goturulmus yakın civarlarda tumulus mezar olabilir

sempatik_06

Kullanıcı
Bu resmi koymayı unutmuşum belki bir şey ifade eder... bu resim iron ustanın işaretlediği horasanlı dediği resmin üstüne çıkınca arka
tarafı yani arkası 30cm kadar boş ve sonra yine kaya rsimde görüldüğü gibi...

selam bu resimde horasanlı bölgenin arka duvar boşluğu acaba bunun içinde birşey olabilirmi.? neden horosan yapılmış arada boşluk olmasına rağmen...
not: burası o taş kesimi yapılmış denilen bölgeye yakın. ayrıca roma mezarlarınada...

Üst Alt