Örmemi Doğalmı? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Örmemi Doğalmı?

Eskap

Kullanıcı

bu ıkı resım örme olan taşın alt ve yan çekımı

biraz daha temizlenmiş hali

DRAGON-34

Kullanıcı
saygıszlık olmasın ama duvarın altından zeminden giriş olmalı duvar ise dikkati başka yere çekmek ve de girişe tuzak olarak konulmuş gibi geldi en doğrusunu ALLAH bilir

ersan

Vip Üye
kadir usta bak sindik sana ne decem burda burda bir papaz mezarlin var bilesinki
burda icewri doru derin mara var bu aranin icinde aynen kasa gibi mezarlarin var tasta gizliler deyerli olan mezarlar icerde ta cok derinde buluniuyor tavanlara dikat et oralardada mezarlar var .

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
sanırım yukarıdaki topragın aşagıya akmaması için örülmüş olmalı yukarısı bahçe yada fındıklık mı.

Eskap

Kullanıcı
kadir usta bak sindik sana ne decem burda burda bir papaz mezarlin var bilesinki
burda icewri doru derin mara var bu aranin icinde aynen kasa gibi mezarlarin var tasta gizliler deyerli olan mezarlar icerde ta cok derinde buluniuyor tavanlara dikat et oralardada mezarlar var .

Ersan hocam nereyı kasdedıyorsun nerede gırış?

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
konuya bende dalayım dedim zamanım elverdiğince bu duvarda hiçbişey yok bu duvarda sadece yıkarsanız içinde harita taşı çıkar mezarı ve parayı verir eğerki ermeni işi ise tecrübe ile sabittir orada kilise varsa bence en son uğraşılacak yerde oyalanıyorsun birde resim atayım bu ayrıca ikizceli ustama katılıyorum bende

DRAGON-34

Kullanıcı
Arkadaşlar sakın taşları görünce taşları alırım paralar benim demeyin üzerine konan taşlar sadece işaret amaçlı üzerinde ağaç bitip giriş veya işretleri kapatmasın diye konuluyor sanırım

Üst Alt