Olayyyy Olayyy Olaaaayy Define Sitelerinde Bir Ilk

ECE07

Kullanıcı
bu resme göre kilise der gecerin ayrıntıları görelim
Benim fikrim KİLİSE Dünya tarihini değiştiremez üstadım. Kısa bir ipucu vereyim; Ülkemizde tarih boyunca düşman istilasına uğramamış, Ülkemizin Depreme Dayanıklı En Sağlam, Google Eart'ta Dünya genelinde çok tıklanan noktalardan birisidir...

Gitti

Kullanıcı
Benim fikrim KİLİSE Dünya tarihini değiştiremez üstadım. Kısa bir ipucu vereyim; Ülkemizde tarih boyunca düşman istilasına uğramamış, Ülkemizin Depreme Dayanıklı En Sağlam, Google Eart'ta Dünya genelinde çok tıklanan noktalardan birisidir...
Konya civarından mı bahsediyosun yoksa mardin mi mübarek?
Bencede kiliseden cok mabet veya sembolik bi yapı görünümünde gibi burası.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

emeğine sağlık asi ustam. samsunda bir inşaat temel kazısında çıkmıştı.bende ortada görmüştüm ,ilginç gelmişti. üst kısım daha geniş ayak kısma doğru darlaşan çok orjinal ve temizdi. yetkililere haber verildi, geldiler . nereye koydular bilemiyorum.

demirkıran

Kullanıcı
BU MEZAR SİVASTA ACILDI İŞARETİ 3 MT ÜST TARAFINDA ÜÇGEN VEYA YAPRAĞA BENZETTİĞİM BİR İŞÇİLİK
Ben işime yaramayan her şeyi muzeye veririm onlar paha biçemezler böyle bir celişki işte hiç bir calışma yaptığım yeri 5 sene gecmeden görsele dökmem ne cıkmış kimseye göstermem bunun sebebleri var korku veya cekinçeden deyil sadece bunların koleksiyona gitmesidir
Usta bunu sen mi buldun ? yada neyle buldun makınaylamı ?? :)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

emeğine sağlık asi ustam. samsunda bir inşaat temel kazısında çıkmıştı.bende ortada görmüştüm ,ilginç gelmişti. üst kısım daha geniş ayak kısma doğru darlaşan çok orjinal ve temizdi. yetkililere haber verildi, geldiler . nereye koydular bilemiyorum.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ustam samsun müzesinde böyle bir veya ikitane hatırlıyorum sanırım müzeye götürmüşler.

hakan2333

Kullanıcı
hocam bizim buralarda da cok cıkıyor bu tip mezarlar küp mezarlar içleri genelde boş cıkıyor