Omega,2 Haç,lı Işaretli Şelale,değirmen,yığma, | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Omega,2 Haç,lı Işaretli Şelale,değirmen,yığma,

wolf_52

Kullanıcı
@wolf_52 ustam
Ben dursam siz durmuyosunuz :D
Neyseee :)
Yıllardır işaretlere bakarım
İlk kez keşke bu yeri gözümle göreyim dediğim yer bu paylaşım oldu
Çok güzel bir yer
Közde çayını içsen burada
Kocaman bir öküzü yemiş gibi olur insan

Sen ak sakallıyı dinle belgeyi kaldır
Gerek yok bence
Güzel mekan edinmişsin
Elin aç gözlüsü kurcalamasın
Bizimkisi dost tavsiyesi tabii
Konu senin sen bilirsin ustam
Kaldırmak istersen bana ya da adminlerden birine mesaj atman yeterli
Rabbim emeklerini boşa vermesin
ustam belgeyi kaldırmasını bilmyorumm siz yetkili bri kardeşim kaldırsın .. teşkk...
Kaldırdım ustam aliveli44

wolf_52

Kullanıcı
çerçevenin içine dikatli bakın büytüpde 30 metre yukardan çeklidi bu fotoraff..... biz sadece t yi gördük ordan bu omegayı fotrafda gördükk...

wolf_52

Kullanıcı
Bu ne yaa
Siteyi Karadeniz uşakları kapladııı
Ankara lılarıda bastırdılar valla
Dayanamadım genede yazayım
ustam nerli olduğmuzun bir öenmi varmı bence yok insan olsun kişlkli olsun kafii... sende bizdensin eyvallah....
Ustam takılıyorum
Biliyorsun biz bir aileyiz
Bana laf verme konun dağılır gider :D
Bu nedenle cevap bölümünde değil
Mesajının içinde cevap yazıyorum
aliveli44
Konuyu dağıttığım için her kezden özür dilerim :(

Pisagor_52

Kullanıcı
Bu ne yaa
Siteyi Karadeniz uşakları kapladııı
Ankara lılarıda bastırdılar valla
Dayanamadım genede yazayım
üstadım bizim harami geniş gerisi yolda duşerler sabaha akşaam:)) bence konu kaldıralnısın hatta diğer fotolarla dahada zenginleşsin sizcede mahsuru yoksa burası çok zengin ve bakir bir yer yaklaşık 6 aydır buranın keşfi ve incelemesini bizzat yaptım dünde wolf ustayı goturdum hayran kaldı.buradaki noktalar belli değişik fikirler olursa hepberaber işlenir.lacivert ustad güzel tespit yapmışsın eline sağlık.burası belgelerde geçen keltepe çilek yaylası kudret kalasinin tam ortası.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
üstadım bizim harami geniş gerisi yolda duşerler sabaha akşaam:)) bence konu kaldıralnısın hatta diğer fotolarla dahada zenginleşsin sizcede mahsuru yoksa burası çok zengin ve bakir bir yer yaklaşık 6 aydır buranın keşfi ve incelemesini bizzat yaptım dünde wolf ustayı goturdum hayran kaldı.buradaki noktalar belli değişik fikirler olursa hepberaber işlenir.lacivert ustad güzel tespit yapmışsın eline sağlık.burası belgelerde geçen keltepe çilek yaylası kudret kalasinin tam ortası.
Ustam konu kaldırılsın demedim
Belge kaldırılsın dedim
Amacım yerinizin deşifre olmaması ;)

wolf_52

Kullanıcı
yaf usta telfonu hocanın arbasında unutmuşum iyimii..

wolf_52

Kullanıcı
hüseyini ardadım dükandamı kaldı diye telim .. yok abi dedi hoca armış arabada unutduğmu söylemiş...durum bu

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ben bugün bir ziyeret nedeniyle belgeyi görme imkanım olmadı. akkuş keltepe olmasın sakın.
ali veli ustam yokluğumda güya sahip çıkıyor moduna girmişsin,hayırdır. :p
sanırım 25 mesajı olan ,özel mesaj hakkına erişiyor. lucifer kardeşimiz kısa zaman da doldurur,aranızda yazışma imkanınız olur. lucifer hemşerimize bu vesile ile tekrar hoş geldin dereken hayırşlı forumlar diliyorum.

Üst Alt