Omega,2 Haç,lı Işaretli Şelale,değirmen,yığma, | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Omega,2 Haç,lı Işaretli Şelale,değirmen,yığma,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
vay vay nede şanslıymışsınn.
demeki sadece ikizceli buyuğumuzu misafir edersin hee öle olsun bakalım.
ne diyelim hakkınızda hayırlısı olması dileği ile....
sevgili iron kardeşim,seni sevdiğimi bilirsin, gönlümde olduğu kadar her zaman yanımda da yerin sınırsız.

Pisagor_52

Kullanıcı
İlker abi orta şelalenin karşısındaki taşlarında fotosunu atsana oda olarak duşunduğumuz yeri...

METİN

Kullanıcı
WOLF kardeşim
videonun 27 inci saniyesinde durdur
ve bak bakalım ne göreceksiniz

Pisagor_52

Kullanıcı
suyu iki yerden akan şelale vede yılan
Evet suyu az akan şelale yapma üstundede kanal var suyun yonu değiştirilmesi için. Daha önce yazdığım gibi buranın keşfini 6 ay boyunca yaptım bölgenin yaşlıları ile konuştum bu yapma olarak dusunduğumuz şelalenin onunde bir tekne vvarmış içine bakmışlar hamur yorulmuş sanmışlar ama baktıklarında bunun harc ,horosan olduğunu gormuşler...yılanı göremedim işaretlerseniz sevinirim fakat video'da belli olmuyor şelalenin suyu fazla akıyor diğer şelalenin suyun dokulduğu yerde taşta 3 oyma mevcut inceleyemedim tam olarak..arkadaşlar buraların şu an işciliği ağır tespit ettiğimiz bir kaç yer var onceliğimiz oralar..ama tüm yorumlar önemlidir göremediklerimizi umarım sizler gorursunuz..iyi forumlar.

wolf_52

Kullanıcı
ben bugün bir ziyeret nedeniyle belgeyi görme imkanım olmadı. akkuş keltepe olmasın sakın.
ali veli ustam yokluğumda güya sahip çıkıyor moduna girmişsin,hayırdır. :p
sanırım 25 mesajı olan ,özel mesaj hakkına erişiyor. lucifer kardeşimiz kısa zaman da doldurur,aranızda yazışma imkanınız olur. lucifer hemşerimize bu vesile ile tekrar hoş geldin dereken hayırşlı forumlar diliyorum.
aynen usta keltepe lucifer de kuzenim sana özelden bahsetiğim kuzenim

Üst Alt