Ornek:Koltuk işareti.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: Ornek:Koltuk işareti.

Size o zaman aytenle omur boyu mutluluklar dılerım,Allah bı yastukta kocatsın,Cantar usta, ben buraya bırılerı benı mutlu etsın dıye konu acmıyorum,o koltuga kım yatmıstır onuda bılmıyorum,belkı karının kocasıdır muveccın olmadıgımız ıcın,o tasları nerden nasıl cıkardı getırdı bılmıyorum,belkı bu tumulusun ustten gırısı ve 70 basmagı vardır ben pek anlamıyorum,bırılerının ressam yada fotografcı olması arkeolojı den defınecılıkten ıyı anlıyacagı anlamınamı gelıyor,el elden ustundur deyıpte hıc bır seyı kabul etmemk hangı mantalıteye uyuyor,son olarak alttakı resmı eklıyorum goren goz gorur gormeyene aytenle huzur dolu bır omur dılerım.

cantar

Vip Üye

son olarak eğer eklemem gerekirse

ersan

Admin

merhaba MaRCuSS usta ,,cantar ,,ustamiz cok guzel yakalamis kusu tam yuvasinin ustune yatiyor bu yerin usten cubuklan bir yokla altan mahzen girisin olur.

cantar

Vip Üye

son olarak bir de böyle bakalım ve konu benim açımdan kapanmıştır..

cantar

Vip Üye

hayırlı uğurlu olsun allah gönlüne göre versin dostum....

operatör

Yasaklı
Yasaklı

diyelim ki koltuk . koltuğun olmazsa olmazı arkasında kalesi önünde yaşam alanı su ve yığması olacak karşı tepede din adamları kilise veya dedeler . sağ taraf mesire alanı ayazmana solunda 200 metre alan kaya mezarliği ve odalar. sonucta sen koltuk diyorsan koltuk . müşteri her zaman haklıdır . sayısal değeri 23 tür. önündeki derede şelaler olur ayı , balık , kızlar bu derededir. bu dere ana ırmağa akar. koltuğun olduğu yer ismi KARA ile başlar. o köyün üc girişi vardır. sanırım bu kadar yeterlimi . sen kac kişi oturacağinı söyleseydin girişini verecektim.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Selamlar,ben koltuga benzetıyorum sız ne dersınız.
Ustalarımıza sormuşsunuz ustalarımızda gerekeni söylemiş
Her usta ayrı bir fikir belirtir bu durumda
Siz koltuk işareti demiş olsaydınız ustalarımızın pek yorumlayacağını zan etmiyorum
Ama ben benzetiyorum deyince
Bütün ustalarımız sizi doğruya yöneltmek adına
Fedakarca gereken doğruyu yazacaklardır
Görüş istemeniz üzerine değerli ustalarımız yorumlamıştır
Buna karşılık ''haksız'' bir tutum sergilemeniz
Sizin gibi forum müdavimine yakışmamaktadır
Lütfen yorumlara yorum yapmayınız
Kendi yorumunuzu saygı çerçevesinde
İstediğiniz kadar mesajla yapabilirsiniz
Görüş soruldu ise;
İşinize gelen yorumu alır işinize gelmeyen yorumu almazsınız
Bu sözlerim şahsınızla ilgili olmayıp
Tüm forum üyeleri için geçerlidir
Seviyeyi korumaya özen gösterelim

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Selamlar,ben koltuga benzetıyorum sız ne dersınız.

bu koltuk değil bence yuvasında tünemiş oturmuş kuş.....

Resım krala ait bır koltukdur,gorsel olarak kıymetını bılelım.

Cantar ustam,sen kayadakı yuzlere aldanma,kayanın kendısıne bır bak,sadece sag ust kısım acık,onunda sebebı var,ben koltuk dıyorsam vardır bır bıldıgımız,kral degıl hatta kralıce koltugu,dişilerin hukmu yoktur dıyordun bu tumulus bır kadına aıt dişi bir aslan.

Senin dediğin olsun ne diyelim o koltuğa oturan kişi pek rahat edemez kayar düşer ama

birde böyle bakalım gagsı kırık yapılmış aşağıya gagasını yapmışlar vallahide billahide ben yapmadım..
kanadını açmış bir kuş birde böyle bakalım...

cantar ustam. hakkaten eli öpülecek sabırda ve insaniyettesiniz. ben aliveli ustam belirtene kadar bu ilk mesajı görmemiştim. yoksa dün de sabredemezdim.

marcus usta; hem soruyorsun bu bence koltuğa BENZİYOR diyorsun

sonrada soruna devam ediyorsun, PEKİ SİZ NE DİYORSUNUZ? diyorsun, hemde ben öyle diyorsam öyledir koltuk dediysek koltuk diyorsun. ? öylemi.

biz size karşı ılımlı ve olumlu olmaya, size yardımcı olmaya, sizin ahenginizle uyuşmaya çalıştıkça, siz malesef temelli tadını kaçırıyorsunuz. ortak kararımız sonunda siteden uzaklaştırma aldınız.

böyle bir zihniyete, sitemizde müsamaha yok.

TRUVA

Admin

bencede kuş var.koltuk değil.koltuk oturak olsa o noktadan bakınca karşıda tepede hedefin olcak.bence tam altında.kuşun başının altından giriş