Oturak Taşı-2 | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Oturak Taşı-2

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
konuya müdahil olduğum ve bazı katkılar da bulunduğum,gelinen son nokta da ise,
sistemin dışına yönelinecek ,konu sahibine,gereksiz zahmet verilebilecek bir yönlendirme,olabileceği ihtimali doğduğunu görmem hesabıyla,
vicdani sorumluluğum gereği bir kaç cümle yazma gereği doğmuştur.
biz ,konu sahibinin yılan varmış sözüne ,itibar ederek,
yılanın olduğu bölgeyi doğrulayan ve mutlaka olması gereken,bazı belirli adreslerin varlığının olup olmadığını sorarak,doğruluğunu teyit etmeye çalıştık. bulunurmu bilemem,ama aldığımız ve yön ve mesafe olarak,çeşmenin de konumu itibarıyla, tamamen örtüşen bilgiler,bize çobanın doğru bilgi verdiğini gösterdi.
daha yılanın yakın ve çevre ve farklı yönlerindeki olması gereken bulguları henüz yeterince yazışmadan,
benim emin olmadığım hiç bir bilgiyi paylaşmayacağımı,çok iyi bilen bir ustanın ,konu sahibini başka bir ustaya ,buradan açıkca yönlendirmesi ,konu sahibinin de,alenen,bizi yok sayan bir yaklaşım gösterir gibi,o ustadan mesajla yardım istediğini burada beyan etmesi,bütün iyi niyetle yardım gayretinde olan kişiyi inciltmemesini ,insani değerlerle nasıl bağdaştırılır anlamakta da zorlanıyorum.
bunları yazmak değil asıl amacım.
burada ,kilisenin, pınarın olduğu yılanın yakın çevresinden nehire kadar olan ,bölge içinde,askeriyeden tutunuz ,papazına kadar burada yatıyor.fakir halk mezarlığını söylemeye bile gerek yok. yılanın odalarına,kilisenin ,kalenin mahzenlerine zaten ulaşılamaz. biz konu sahibi ,tespit edebilirse,bir iki tane ulaşılması kolay ve sabit noktada tavsiyelerimiz olacaktı. konu bu duruma düşürülmeseydi.
gördüğüm lüzum,
bu sistematik bir hesaplanmayla yapılan çalışmalar olduğu için, (küçük bir,keyfi durum,kelleler götüren şartlarda yapılan çalışmalar) burada ,konu sahibi arkadaşımıza gereksiz zaman ve zahmet verdirmemek için,pınarın güneyi ,bu sistemde hiç bir anlam taşımadığını bildirmem gerektiğidir.

metin77

Kullanıcı
sayın ikizceli ustam yakın bir yerde olsanız havalar güzel olsaydı atlar yanınıza gelip elinizi öperdim beni bağışlamanız için. ben daha sonra fark ettim neden kırıldığınızı ama müsaade ederseniz olayın nasıl geliştiğini kısaca özetleyim. pazartesi konuyu açtım fakat resimleri yüklemeden işten çıktım. salı sabah 8 de işyerine geldim 8:10 gece resimler yüklendi. fakat ersan ustamın şu usta çözer dediği saat olan 10:49 a kadar kimse yorum yapmadı. siz hocam sitede olduğunuzu bildiğim için bir iki kelime yazmayınca yanlış yönlendirmeyim çocuğu diye yorum yapmadığınızı düşündüm. 10 dakika sonra da ben ersan ustaya cevap yazdım. ki yazmak zorundayım. ben hepinizden bir şey öğrendim sizler benim ustamsınız. sizlerin söylediklerinize sorularına fikir ve beyanlarınıza kayıtsız kalamam ki kalırsam küstahlık yapmış olurum. daha sonra sayın ustam siz 11:11 de yorum yaptınız. ersan ustanın bana yazdığı esnada muhtemelen siz benim için kafa yoruyordunuz. salı sabahı hiç yorum yokken başladınız yorum yaptıktan 15 sk önce olan olmuş. ben buradan ne yaptığınızı neyle ilgilendiğinizi bilemem ki ustam beni bağışlayın. sene 1994 annemi kaybettim. benim en kötü günümdü o gün. ve öyle olmasına rağmen cenaze namazından önce abdest alırken yüzümde bir tebessüm oluştu. çünkü ben evlat olarak bir anaya ne yapılır harfiyen yapmıştım. onu hiç üzmedim hiç kızmadım hiç kızdırmadım hiç sesimi yükseltmedim..... aynı şekilde babama da ... babam sağ çok şükür. allah ona uzun ömürler versin başımızdan eksik etmesin. beni biraz tanısaydınız bir büyüğünü üzecek en son kişi olduğumu bilirdiniz. hakkınızı helal edin tekrar tekrar özür dilerim ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
estağfirullah kardeşim. BÜYÜK OLAN SADECE YÜCE ALLAH TIR.
üzeceğimi bilsem ,hiçte yazmazdım. sende hakkını helal et.
muhterem annenize YÜCE ALLAH TAN sonsuz rahmet dilerim. mekanı cennet olsun inşaallah. senin gibi evlada sahip olduğu için de gururla yaşamıştır.her anne bunu hak eder. babanıza da sağlık içinde hayırlı ömürler dilerim.
küçük bir ayrıntıyı belirteyim. ben senin konuna yorum yazarken siz yazışmışsınız ben sonradan gördüm. lütfen daha irdelemeyelim.sağlıcakla kal . ALLAH a emanet ol.

metin77

Kullanıcı
tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler ustam. allah rahmete kavuşan tüm yakınlarımızın mekanını cennet etsin. sağ olanlara da uzun sağlıklı bir ömür versin. dostça kal ustam kolaylıklar.

Üst Alt