Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

nik

USTA
Super Moderatör
Merhaba Değerli Forum Üyeleri,

Ekli dosyayı görüntüle 30264 Bugün sizlere, yeraltı dünyasının gizemlerini çözmek ve keşfetmek için tasarlanmış olan Power Pulse Gradyometre'yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Power Pulse Gradyometre Nedir? Power Pulse Gradyometre, güçlü manyetometre teknolojisi ile donatılmış bir yeraltı görüntüleme cihazıdır. Yüksek hassasiyeti ve gelişmiş gradyometre özellikleri sayesinde, yeraltında bulunan nesneleri ve yapıları hızlı ve doğru bir şekilde tespit etmek için tasarlanmıştır.

Özellikleri:

1. Yüksek Hassasiyet ve Çözünürlük: Power Pulse Gradyometre, yeraltındaki hedefleri inanılmaz bir hassasiyetle belirler. Yüksek çözünürlüklü manyetik veriler sayesinde, detaylı bir yeraltı haritası oluşturabilirsiniz.
  2. Gelişmiş Gradyometre Teknolojisi: Gradyometre özellikleri, farklı manyetik alan değişimlerini tespit ederek yeraltındaki yapıları daha hassas bir şekilde belirlemenizi sağlar.
  3. Kullanıcı Dostu Arayüz: Power Pulse Gradyometre, kullanıcı dostu bir arayüzü ile hem profesyonellerin hem de amatör araştırmacıların rahatlıkla kullanabileceği bir cihazdır. Kolay taşınabilirliği ve hafif tasarımı ile her türlü arazi şartlarında kullanım için idealdir.
  4. Çeşitli Uygulama Alanları: Arkeoloji, madencilik, jeofizik araştırmalar ve define avcılığı gibi birçok alanda kullanılabilir. Power Pulse Gradyometre, geniş bir uygulama yelpazesi sunarak çeşitli keşif projelerine uygun bir çözüm sunar.
Neden Power Pulse Gradyometre? Power Pulse Gradyometre, keşfetme tutkunuzu daha da güçlendirecek bir teknoloji harikasıdır. Yüksek performansı ve güvenilirliği ile tanınan bu cihaz, yeraltındaki gizemleri açığa çıkarmak isteyen herkes için vazgeçilmez bir araçtır.

Eğer siz de yeraltındaki sırları keşfetmek ve bilinmeyenleri ortaya çıkarmak istiyorsanız, Power Pulse Gradyometre tam da ihtiyacınız olan araç olabilir. Forumda bu muazzam cihaz hakkında düşüncelerinizi paylaşabilir ve diğer üyelerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Unutmayın, keşfetmek için gücünüzü Power Pulse Gradyometre ile birleştirin! İyi keşifler!
İyi geceler usta bu cihaz yerlimi italmı?.
Tşk.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
İyi geceler usta bu cihaz yerlimi italmı?.
Tşk.
Ustam cihaz yerli. Yazılımlarını da cihazı da kendileri yapıyorlar. Siyahbeyaz ustamızda mevcut. Firma sahibi Murat bey ile de telefonda tanıştık. RGB elektroniğin ürettiği bir cihaz.

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı

samsunlu_çırak

Kullanıcı
Foruma hoş geldiniz.
Cihazı ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ?
Cihazin dilini çözdünüzmu ?
✓ Cihazla ne gibi tecrübeleriniz oldu ?
Cihazı yaklaşık 2 ay oldu alalı ama daha önceden incelediğim bir cihazda sağda çekimler bir kaç sefer yaptım yani ben de kendim çekemem kolaylaştırmak için kemere takılabilen böyle bir kılıf yaptım bugün nasip olursa bir boşluk olan bir yerde çekim yapacağım

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Cihazı yaklaşık 2 ay oldu alalı ama daha önceden incelediğim bir cihazda sağda çekimler bir kaç sefer yaptım yani ben de kendim çekemem kolaylaştırmak için kemere takılabilen böyle bir kılıf yaptım bugün nasip olursa bir boşluk olan bir yerde çekim yapacağım
Sonuçları paylaşmanızı umuyoruz :)

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Öyleyse Olumlu olumsuz sonuçları paylaşmanızı istiycem sizden.

TimuR964

Super Moderatör
5 yıl önce açılıp kapatılmış kapaklı mezar çekimi gladyometre çekim görsellerifilitreli ve ham hali1ve 2 ,derinlik 170 *ŞÜKÜRHAM DATA DERİNLİKLİ.pngFİLİTRELİ.pngMEZAR.pngMEZAR ÇEKİMİ.pngHer kez bilir bastonlar yer yüzune dik çıkan anomali sinyalini düzgun işlemesi için sensörun açısı paralellik dikeyde terazili olmalı yatay yatık olmamalıçekimde 30 cm de bir sensör basılmıştıryön takiki büneyden kuzeye atılmıştır sanırım eksik detay kalmadımarka model farketmez aynı detaylardın*ŞÜKÜR

MutlulukDerinde

Kullanıcı
Çoğu gradyometrelerin bu derinliklerdeki boşlukları tespit edeceklerini inanıyorum önemli olan benim için çekmiş olduğu görüntünün kalitesi ve çözünürlüğü. Mantık hep aynı