Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam dedektor. Yalnız yazılımı bende de yok. Devreyi ben dizdim, bi ustam yazılım atacak. Ben test edeceğim.
Ustam banada 3 m menzilli bi dedektor lazim sizin projeye cok heves ediyorum ama su yazilim varya beni cirdirtiyor buralarda yapan yok yazilim yukleyen bi bulsam hemen yapacam yoksa sizin projelere sonsuz guvenim var bosluk bulucunuz harika problari yere sokuyorum toprak nemli ise frekans 73-74 arasi oynuyor 70 e ayarlayip birkac dk bekleyince menzil ortalama 150 m civari cekim aliyorum hatta test ettim cukura yaklasik 90 m flan cihazi kurdum saatin ters istikameti dondum bosluga cubuklar hemen yon verdi arkadasim sasirdi bidaha don dedi tekrar dondum uine yon verdi o sira arkadas cihazi kspamis tsbi haberim yok birden benim cubuklar pili bitmis tobot gibi trkrar eski haline dondu allahallah noldu demeye kalmadi arkadas siritiyo meger o sira makineyi kapamis yani ustam projeniz harika birde yazilim yapsn bulursam hemen dedektorde yspacam ama hayirlisi diyorum saglik olsun

mc_307

Kullanıcı
Ustam banada 3 m menzilli bi dedektor lazim sizin projeye cok heves ediyorum ama su yazilim varya beni cirdirtiyor buralarda yapan yok yazilim yukleyen bi bulsam hemen yapacam yoksa sizin projelere sonsuz guvenim var bosluk bulucunuz harika problari yere sokuyorum toprak nemli ise frekans 73-74 arasi oynuyor 70 e ayarlayip birkac dk bekleyince menzil ortalama 150 m civari cekim aliyorum hatta test ettim cukura yaklasik 90 m flan cihazi kurdum saatin ters istikameti dondum bosluga cubuklar hemen yon verdi arkadasim sasirdi bidaha don dedi tekrar dondum uine yon verdi o sira arkadas cihazi kspamis tsbi haberim yok birden benim cubuklar pili bitmis tobot gibi trkrar eski haline dondu allahallah noldu demeye kalmadi arkadas siritiyo meger o sira makineyi kapamis yani ustam projeniz harika birde yazilim yapsn bulursam hemen dedektorde yspacam ama hayirlisi diyorum saglik olsun
Ustam teşekkür ederim.
Yararını gördüyseniz ne mutlu bize.
Bizim forumdan başka yerde yok bu tarz bi girişim ve paylaşım. Hala namımızı duymayanlar var :)
Pro_tr kurs pi baya iyi bir alet. Bizlere fazlası ile yeter zaten.
Yeni arayış ise ayrımlı olanı. Hem derin hem ayrım.
Yazılım yükleme işine gelince endüstri meslek lisesi elektronik bolümü hocalarına veya öğrencilerine ulaşın. Daha olmadı bi program yükleyici alın 50 tl civarına da var 15 tl civarinada. Ben pickit2 öneririm.

mc_307

Kullanıcı
12.50 dolar tam set pickit2
Ücretsiz kargo birde

PICKIT2 Programmer + PIC ICD2 PICKit 2 PICKIT 3 Programming Adapter Universal Programmer Seat Free Shipping

(from AliExpress Android)

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam tesekkurler en kisa zamanda siparis verim geldiinde nasil yapacagimi sizle istisare icerisinde hallederiz hayirli aksamlar

ASI

Kullanıcı
Cümleten Selamun Aleyküm. Arkadaşlar merhaba. Ben bugüne kadar üniversite öğrencilerine bugüne kadar onlarca devre yaptım. Onlarca hex programladım. Eğer malzeme tedariğinde zorlanan arkadaşlar ve pic programlamada sıkıntı yaşayan arkadaşlar varsa ben a'dan z'ye bütün malzemeleri toplar isteyene ücreti mukabilinde alıcı ödemeli kargo ile gönderebilirim. İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşsınlar lütfen.

Saygılarımla

memati43

Kullanıcı
Mc-307 ustamın metal dedektör projesini bitirmek nasip oldu.Mc-307 ustamın emeği o kadar çok ki elektronikten hiç anlamayan birisine bile bu devreyi tamamlattı.Helal olsun ustam sana.Emeğine sağlık,sabrına sağlık.Ustamın bahsettiği gibi devre on numara.Boşluk bulucu devresinide şükür tamamladım.Ustamı o kadar yordum ki biraz ustamı dinlendirdikten sonra yeni projesinede talibim.Metal dedektörünün ilk videosu benden olsun.Devamı da gelir inşallah

Son düzenleme:

mc_307

Kullanıcı
Mc-307 ustamın metal dedektör projesini bitirmek nasip oldu.Mc-307 ustamın emeği o kadar çok ki elektronikten hiç anlamayan birisine bile bu devreyi tamamlattı.Helal olsun ustam sana.Emeğine sağlık,sabrına sağlık.Ustamın bahsettiği gibi devre on numara.Boşluk bulucu devresinide şükür tamamladım.Ustamı o kadar yordum ki biraz ustamı dinlendirdikten sonra yeni projesinede talibim.Metal dedektörünün ilk videosu benden olsun.Devamı da gelir inşallah
Ustam eline sağlık gayet güzel olmuş. Boş bi zmaninda bir bobin daha yap 32 cm capli falan. Sönümleme direncini ve bobini güzel yaparsan mesafe dahada artacak inş.
Senin kutu benim kaymak kutusundan bin kat güzel olmuş :D
Bağ bahçe denemelerinin de videosunu bekliyoruz.

Yenikarabağ void finder 2 yide bitirmişsin. O da stabil ve güzel görünüyor. Onunda deneme videosu falan bekliyoz konusunda.
Darısı diger ustaların başına.

Tebrik ederim bu arada ilk videoyu çeken sen oldun :)