'' Ramazan Eğlencesi '' | Sayfa 38 | Define işaretleri ve anlamları

'' Ramazan Eğlencesi ''

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Aliveli iş adamı olmus yurt dısında çok ortaklı bir şirketi satın alacak görüşmede;

ingiliz ortaktan telefon sesi geliyor oda elini agzına goturerek konusuyor.herkes ne yaptın dıye sordugunda bızım teknolojımız cok ılerı dıyor elıme çip koydurdum telefonla konusabılıyorum dıyor.

daha sonra japon ortaktanda bırtakım sesler gelıyor buda kendı kendıne konusuyor ne yapıyorsun dıye sorulunca bızım teknolojımız daha ılerı dişime çip koydurdum istedıgım gıbı telefonla konusuyorum dıyor.

Aliveli hiç altta kalır mı? çok sert bir şekilde gaz çıkaryor herkes şaşkın ne yaptın dıyorlar.aliveli bızde teknolojı cok ılerı faks cektım dıyor :D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
gönüllerinize sağlık. sizler olmasanız,ben ne yapardım bilmiyorum.
laciverte hocam,tevfik ustamızın,ramazan gireli sesi çıkmıyor.ramazan uykusunamı yattı,yoksa oruç olmayan bir yere tatilemi gitti.:D bir gıdıklayıversen diyorum,senin kokuna dayanamaz,belki çıkıverir.

TEVFiK

Vip Üye
gönüllerinize sağlık. sizler olmasanız,ben ne yapardım bilmiyorum.
laciverte hocam,tevfik ustamızın,ramazan gireli sesi çıkmıyor.ramazan uykusunamı yattı,yoksa oruç olmayan bir yere tatilemi gitti.:D bir gıdıklayıversen diyorum,senin kokuna dayanamaz,belki çıkıverir.
Ah Ahhhhhhhhhhhhhh nerede O güzelim günler neredeeeeeee ben gökyüzünde yanlız gezen yıldızlar gibiyim :rolleyes: ne yazıkki ne uykum var neden gidebilecek bir yerim.(ağla) çabalıyorum Emmeeeee bu işide başaramıyorum..artık ben S.O.S. vermeye başladım.:eek: :D Saygılar.Hürmetler.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ah Ahhhhhhhhhhhhhh nerede O güzelim günler neredeeeeeee ben gökyüzünde yanlız gezen yıldızlar gibiyim :rolleyes: ne yazıkki ne uykum var neden gidebilecek bir yerim.(ağla) çabalıyorum Emmeeeee bu işide başaramıyorum..artık ben S.O.S. vermeye başladım.:eek: :D Saygılar.Hürmetler.

Her yokuşun bir inişi vardır sevgili dostum tam herşeyin değişebileceği demde olduğunu bilmelisin tam duanın vakti bol bol tövbe ve istiğfar edip yüce Mevlamıza niyazda bulunmalısın bizlerinde duacınız olduğumuzu söylememe gerek yok Yüce mevlam içinde bulunduğumuz mübarek gün ve gecelerin hürmetine önce sağlık sıhhat huzur ve afiyetler versin hakkında hayırlı kapılar açsın inşAllah bol rızıklar ihsan eylesin yar ve yardımcın olsun.. amin...

TEVFiK

Vip Üye
Her yokuşun bir inişi vardır sevgili dostum tam herşeyin değişebileceği demde olduğunu bilmelisin tam duanın vakti bol bol tövbe ve istiğfar edip yüce Mevlamıza niyazda bulunmalısın bizlerinde duacınız olduğumuzu söylememe gerek yok Yüce mevlam içinde bulunduğumuz mübarek gün ve gecelerin hürmetine önce sağlık sıhhat huzur ve afiyetler versin hakkında hayırlı kapılar açsın inşAllah bol rızıklar ihsan eylesin yar ve yardımcın olsun.. amin...
Amin'Amin..İnşallah sayın Ustam Allah Siz'dende Razı Olsun Güzel temennileriniz ve Dua'larınız için çok teşekkür eder. aynı dileklerim ve dua'larımda sizedir.Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin