'' Ramazan Eğlencesi '' | Sayfa 40 | Define işaretleri ve anlamları

'' Ramazan Eğlencesi ''

TEVFiK

Vip Üye
Bir gün bir hacivert abi bir lokantaya gitmiş. lokantanın girişinde bir papağan:
- aa erzurumlu gelmiş !!!
dedi. erzurumlu,hacivert bunu duyunca cok duygulandi ve papağani satin almak istedi. ama lokantanin aliveli44 sahibi:
- üzgünüm papağani satamam ama yumurtalarını satabilirim.
dedi. erzurumlu da papağanın 3 yumurtasını aldı. ama lokanta sahibinin verdiği yumurtalar papağanın yumurtaları değildi. lokanta sahibi bir tane tavuk bir tane hind bir tane de güvercin yumurtası vermişti. Erzurumlu hacivert abi yumurtaları aldığı gibi erzuruma gider yumurtaları kulucka makinesine koyar. Ama yumurtalardan bir tavuk bir hindi bir de güvercin cıkar. Bunu gören erzurumlu direk o lokantaya gider. papağan:
- kek erzurumlu geldi. der
Erzurumlu:
- Benim kek olduğumu bir sen biliyosun ama senin kimlerle düşüp kalktığını tüm Erzurum biliyor.
:eek: :D :D :D :eek: :cool: :D :D :D
...:D İşte nasıl ama tavukalar..hehehheheheeeeeee
(ağla) ben bu işi beceremiyorum yine resim çıkmamış (ağla) bendeki şu yeteneksizliğime hele bir bakın (ağla)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

TEVFiK

Vip Üye
tamam çok teşekkür ederim sayın ustam Allah razı olsun Vallahi bende bilemiyorum bu sabah erken saatlerinde İkizceli ustamıda rahatsız ettip tlf.ile aradım şimdi hakkınızı helal ediniz.(ağla) bakalım şimdide yapabildimmi..
test,test.1-2-3-test.:D:D
Anaaaaaa Başarmışım heheheeeeeee..çok teşekkür ederim Allah Razı Olsun

wolf_52

Kullanıcı
:D Çok Güldüm Çoookkkk :D
:D Neye mi :D
:D Benim yokluğumda :D
:D Bir birinize düşmüşsünüz :D
:D Bir biriniz hakkında fıkralar yazmaya başlamışsınız :D
:D Ramazanlık adama neler ediyur uşağım :D
@Lacivert24
@wolf_52
Bunun üzerine haydin horana
Haa uşağım haaa
sen beni lacivert 24 ustamla takamsın birbirmize,ramazan eylencesi bu latife etdim abime kusur etdimse özür dilemesi,de bilirim sen girme armıza biz hal ederiz.sen ilk o satdığın ne idüğü belirsiz yumurtaların hesabını ver baakim...(keyif):mad:

wolf_52

Kullanıcı
@aliveli44 eşeğini satmaya karar verir yalnız eşeğinin ayağı topaldir bunu belli etmemek için
ayağına çivi batmışacsına yara eder ve götürür pazara.
kayserili nin biri gelir hiç pazarlık yapmadan verir adamın ilk istediği parayı eşeği Alır gider.
eşeği satan @aliveli44 varır kahveye başlar övünmeye,
ticarette bizden iyi si yok diyen kayserililerden birine topal eşeği sattım der.
bunu duyanlardan biri eşeği alan kayserili nin yanına gider ve der malatyalı
sana topal eşek satmış bunu da kahvede övünerek anlatıyo,
kayserili yi kandırdım diye der .kayserili başlar ağlamaya dizini dövmeye ağlarken bi yandan söylenir:
Sahte para vermeseydim kazık yiyecektim:p:p:p

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sadece görüntü
Hacivert abim anlamayanlara anlatsın
34d59f3f4fa1e00081d60520533fcf68.jpg

8c1467fd386edd1847a531a865caef22.jpg

995484d1d080e71eb7d51b4535f302d1.jpg

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
tamam çok teşekkür ederim sayın ustam Allah razı olsun Vallahi bende bilemiyorum bu sabah erken saatlerinde İkizceli ustamıda rahatsız ettip tlf.ile aradım şimdi hakkınızı helal ediniz.(ağla) bakalım şimdide yapabildimmi..
test,test.1-2-3-test.:D:D
Anaaaaaa Başarmışım heheheeeeeee..çok teşekkür ederim Allah Razı Olsun

Tevfik ustam burası senin bahçemi hani o bamya ektiğin yer değil galiba mevlam bol kazançlar versin inşAllah ne dikkatimi çekti bilyormusun bu tavukların içinde bir tane bile horoz yok...

TEVFiK

Vip Üye
S.a. yok sayın Ustam bu yer benim bir arkadaşıma ait evet dediğiniz gibi içlerinde horoz yok ve bende sordum Neden yok :confused: arkadaşımda bana sen horozun alasını görmüyorsun galiba senin gözlerde gitmiş :eek: benden iyi horozmu var dedi:D Saygılarımla.