Resime Yorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Resime Yorum

wolf_52

Kullanıcı
bu dere kuzeyden güneyemi akıyorr uzunca düzlük olan yerden başlamalısın .. kurt,un inni bulmakla.. derenin karşısında sarp ve sıralı kaylıklar varr burda ayı betimlenmesi var inine bakıyor olması gerekk... bu mağranın sol tarfında yüksekce bri yer olmalı sivri kaya ordada kuşun emaneti varr bu sarp kaylıkların dibinde mağrayı arman gerek sonra keçi yollunu bulman gerekk... ilkönce .. konu sahbi arkdaşım dediğim yerleri arşdırsın... kaba tabir etdiğim yerler baklacak yerlerii söyledim.. fotraflayıp burda paylaşırsa , değerli ustalarla birlikde hep beraber işdişare edlir bende elimden gelni yaparımm.... hem konunuz zenginleşirr... saygılarr...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
hayvanların gidiş yönlerinin farklı oluşu,kuşun diğerlerine göre orantısız büyüklüğü, ve kaya üzerinde görülen arazi yapısı ,bir harita olarak işlendiğini gösteriyor.
tatlı meyilli bir arazi yapısı ,üst nispeten dikleşen alt kısımda ise tam dikleşir bir görünümde. sol kısımda dere. üzerinde,bölge içinde ,farklı arazi yapısını ve belirli noktaları veren bulgular görünmekle beraber, bir kaç boyutlu olması, yerlerin oturtulmasında ve tespitinde belli bir tecrübe ister.burda bir çizginin dahi bir anlam taşıdığı bilinmeli. çok ince hesaplar içerir.belki en kolay tespit derenin solunda ve üstündeki yerler olur.üsttekide mezar odası. başarabilirlerse. çevre de yaşanmışlık izleri silinmiş olsa dahi, önemli bir bölge olduğunu belirtmek isterim.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ortaçağdan kalma bir taş butaşın çıktığı yeri bulsanız bile
herhangi bişiy bulmak zor olur mezarları ise yakılarak gömülüdür
bir küp içindedir bulsanız bile incik boncuk tan başka bişiy çıkmaz
yalnız bulunan objelerin değeri yüksektir öncelikle butaşın bulunduğu
yeri incelemeniz uygun olur.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
battalgazi ustam benim bu konuda gördügüm bu taşların orta asya siteplerinden anadolunun içlerine kadar geldigi dir ki ankaranın nallıhan ilçesinin yaylalarında gördüğümde şaşırmıştım sonrasında kırkızistan konsoloslugunda resimlerini gördüm birebir aynı şekilleri işlemişlerdi bizim deli oğlan cemal gülas belgesel çekmişti van da orada da gördüm aynısını sanırım bunlar taşa yazılmış mektuplar bilim adamları öyle diyordu defineyle alakası varmı bilemem.

Üst Alt