s.a değirmenci.bunu çöz dile benden ne dilersen. | Define işaretleri ve anlamları

s.a değirmenci.bunu çöz dile benden ne dilersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İRON

Kullanıcı

operatör

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: s.a değirmenci.bunu çöz dile benden ne dilersen.

şöyle geriden bi resim koy fakir baba. buna cok yorum yaptım şifreli olarak . hep sözde kalıyor . diğer resimler olmayınca. bakalım değirmenci usta ne diyecek.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

fakir-baba bu resimdeki yılan olsa gerek senin daha iyi bilmen gerekiyor, yürüyen yılanın kuyruğu kayadan aşağıda olduğunu görüyorum yanlışmıyım ? saygılar

İRON

Kullanıcı

oskar kardeş.geriden resim atamıyorum çünkü attığım gibi bu işaret bomlanacak.bir çok işaret ölece heba oldu gitti.ondandır artık uzaktan resim atamıyorum.genelde hepsi sonradan yerleri banlanıyor.tabi güzel şişaretler içindir bu yorumum normal işaretlerin her pozisyonunu eklerim ama böle zengin bi işaretin uzaktan fotosu yılanları tehlikeye atar.selametle...

İRON

Kullanıcı

değirmenci karderş yılan olmasına yılandır.lakin çözümü öle basit değidlir. işte ben bunu çözebile usta derim.bu lafım sadece senin için kullanmıuyorum genellem olarak aktarıyorum.bu yılanla ilgili az çok bilgi sahibiyim.onu saklı tutuyorum sadece yapılan yorumları merak ediyorum bakalım ne kadar tutturabilirsiniz.
size ufak bi tüyo vereyim bu yıllan hakkında.
yılana çok dikkatlice bakınız..ne demek istediğimi anlarsınız.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

fakir-baba sen seni avutma, sana özelden yazdım cevabını alamadım, yılanın sülalesini sordum anasını babasını ejdadını hiç biri yokmu etrafında ki sesin çıkmadı, sonra sana güzellik yapacak halimiz yok yılanın bir akraba adresini verecektim git işin yoksa uğraş çünkü sen güzellikle istemesini bileceksin evvela. hoşçakal

star21

Kullanıcı

degerli arkadaşlar evvela herkes lisanını ve üslubunu bilecek

saygılar ve hürmetler ağadan...

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

haklısın aga_0074 ama benim bir mazuratım var, ben türkçeyi yedi yaşından sonra öğrendiğim için biraz zayıf kalıyor, fakir-baba kaya kanser olmuş dedik kendi kendine şekil almış dedik anlatamadık, haso hüso mıho mamo yakınlarında yoktur dedik zira yılan olsa saydığım şeylerin en az yarısı olmalı dedik yine olmadı, kardeşim yılan yürüyorsa altından veya üstünden bir yol doğuya yılan şeklinde kıvrılarak uzanacak, bırakın bana tehlikemiş zırvalarını yok öyle bir şey bütün paralar tehlikeli zira siyanür kadar zehirli ilk etapta. hoşçakalın

nusret54

Kullanıcı

Bence bu yılan falan değil zaten murctan cekicten çıkma değil tamamen sonradan yapılmaya çalışılmış bir şey onun için kafa yormaya bile değmez degirmenci kardeşe katılıyorum.

SEVALİ

Kullanıcı

oskar kardeş.geriden resim atamıyorum çünkü attığım gibi bu işaret bomlanacak.bir çok işaret ölece heba oldu gitti.ondandır artık uzaktan resim atamıyorum.genelde hepsi sonradan yerleri banlanıyor.tabi güzel şişaretler içindir bu yorumum normal işaretlerin her pozisyonunu eklerim ama böle zengin bi işaretin uzaktan fotosu yılanları tehlikeye atar.selametle...

Sayın fakir baba ;););)size sonuna kadar katılıyorum öğrendik ama maalesef geç öğrenmiş olduk benim konularımı bilen arkadaşlar şu ana kadar hep uzak fotosu dahil 500 ila 1000 metre mesafedeki resimlerini bile ekliyordum yanlış yapmışım 10 yerin belki emanetleri alınmıştır ama hala yürlercesi mevcut cahilliğimize verdik :p:p:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...