S.a. Sayın Ikizceli Ustam Ve Diğer Ustalarım.:d. | Define işaretleri ve anlamları

S.a. Sayın Ikizceli Ustam Ve Diğer Ustalarım.:d.

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Koltuk dediğim yerin uydu resmi burada buldum.:D.
Koltuk diye düşündüğüm yer ise hemen yolun kıyısı ve köprünün yanı sarı oklar ile belirtmeye çalışıldı.:) tamda balıkların çok olduğu yer.bakalım şahsen ben sizlerin sayesinde yakalıya bilecekmiyim.:D
Saygılarımla.

wolf_52

Kullanıcı
hayırlısı olsun teyfik ustam,bu uydu fotorafına bakınca, dikatimi çekdi ustam gidersen buraya, derenin 2 ayrımı var, altdaki değilde yukardaki ayrım,nokdasında, durp sol kola ayrılan dere yatağı dahamı hızlı akıyor sağ yatağa kıyasla, muhakak buna dikkat edinniz, şayet dediğim gibiyse,sonradan yapma insan eliyle bir yatakdır ,değerli mezarlar vardır suyun diyer yatağa göre yavaş akan kolu dikkatli araşdırmanızı tavsiye ediyorum...

TEVFiK

Vip Üye
hayırlısı olsun teyfik ustam,bu uydu fotorafına bakınca, dikatimi çekdi ustam gidersen buraya, derenin 2 ayrımı var, altdaki değilde yukardaki ayrım,nokdasında, durp sol kola ayrılan dere yatağı dahamı hızlı akıyor sağ yatağa kıyasla, muhakak buna dikkat edinniz, şayet dediğim gibiyse,sonradan yapma insan eliyle bir yatakdır ,değerli mezarlar vardır suyun diyer yatağa göre yavaş akan kolu dikkatli araşdırmanızı tavsiye ediyorum...
S.a. Tamam Sayın Ustam Hatırlattığınız için teşekkür ederim.nasıl olsa ben o yere tekrar gideceğim şimdi'den sizden böyle bir bilgi'bilgiler edindimmi benim için daha güzel oluyor devamlı gitti geldi yapmam bari.;)
Zaten yol çok uzak gitti geldi Başta Para,vakit,emek benim gibi yaşlı adam elinde baston'la dolaşmak :confused: çok zor oluyor.:eek::D:D (maşallah)
Saygılarımla.:rolleyes:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustam bakıyorum yine balık peşindesin... ama balık yakalamak için ekipmana ihtiyaç vardır balık nerelerde olur hangi yöntemle yakalamak daha uygun olur iyi karar vermek lazım bana sorarsan bu mıntıkada pirinç ve gümüş oltalar balık yakalamak için idealdir yem takmaya dahi lüzum yoktur seni elinden tutar balığın bol olduğu yere götürür büyük balık büyük emek ister sana tavsiyem bir elinde baston bir elinde olta yapamazsın büyük balığı kaçırırsın küçük balıklarla yetinmelisin hem yakalaması hemde hazmı kolay olur ağzında dişte kalmamıştır zaten ...:D rastgele ustam...

TEVFiK

Vip Üye
Ustam bakıyorum yine balık peşindesin... ama balık yakalamak için ekipmana ihtiyaç vardır balık nerelerde olur hangi yöntemle yakalamak daha uygun olur iyi karar vermek lazım bana sorarsan bu mıntıkada pirinç ve gümüş oltalar balık yakalamak için idealdir yem takmaya dahi lüzum yoktur seni elinden tutar balığın bol olduğu yere götürür büyük balık büyük emek ister sana tavsiyem bir elinde baston bir elinde olta yapamazsın büyük balığı kaçırırsın küçük balıklarla yetinmelisin hem yakalaması hemde hazmı kolay olur ağzında dişte kalmamıştır zaten ...:D rastgele ustam...
S.a. Sayın Lacivert Ustam evet çok haklısınız benim ekipmana çok ihtiyacım var siz gibi Aliveli ustam gibi.daha ismini yazamadığım bir çok ustalarım gibi (ağla) evet ağzımda diş yok,gözüm görmez,kulaklarımda duymaz,eeeee benden ne köy olur nede kasaba bunun içindedirki benim yardıma ihtiyacım vardır.(ağla) yardım edecek bir yardım sever gelse ( mesela !!!!!! İkizceli ustam ile ersan ustam olabilir.) işte O' zaman büyük küçük hepsinide yakalarız evel Allah.tabii ben balığı değilde balık beni yutmazssa şayet:eek::D

Son düzenleme:

ersan

Vip Üye
S.a. Sayın Lacivert Ustam evet çok haklısınız benim ekipmana çok ihtiyacım var siz gibi Aliveli ustam gibi.daha ismini yazamadığım bir çok ustalarım gibi (ağla) evet ağzımda diş yok,gözüm görmez,kulaklarımda duymaz,eeeee benden ne köy olur nede kasaba bunun içindedirki benim yardıma ihtiyacım vardır.(ağla) yardım edecek bir yardım sever gelse ( mesela !!!!!! İkizceli ustam ile ersan ustam olabilir.) işte O' zaman büyük küçük hepsinide yakalarız evel Allah.tabii ben balığı değilde balık beni yutmazssa şayet:eek::D
ustam cubuk kulansaniz ya
burda saten koltun bakti 10 mt unu gecmez cubuk cekim verir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
uydu görüntüsünü amedli ustamızın daha iyi anlayacağı kanaatindeyim. düşüncelerini aktaracağını umuyorum.
ilk resimlerinden aldığımız izlenimle,bu görüntüyü birleştirdiğimiz zaman,yorumda belirttiğimiz gibi,bölgenin ağırlık olarak mezar odalarını barındırdığını görüyoruz. şüphesiz,farklı tarz olaylarda ihtimaldir.
bu görüntüden incelenmesi gereken mahiyetteki yerleri anlayabildiğim kadar çizmeye çalıştım.
görüntüden anlayamadığımızda çıkar. önemli olan az veya çok olmasından ziyade ,LACİVERT hocamızın senin adına verdiği mesajdır.
ben önümüzdeki hafta nasip olursa memelekete yolcuyum.sezonumuz yaklaşıyor.
sana yardımcı olabilecek,benden başka bir kaç arkadaşımız daha var. bunlardan sana yakın olanları bir araştırıver.seni kırmayacak yakın olan mutlaka çıkacaktır diye düşünmek istiyorum.
boşluk konularına yorum yazanları iyi gözlemlersen balık yakalamana yardımcı olanı yakalarsın diye düşünüyorum. denizli20 sana yakın. şu an hatırlayamıyorum,nereli olduklarınıda bilmiyorum ama aliömer,delicebey ,kalhiyu bunlardan ilk aklıma gelenler.

buranın çevresinde yerleşime ve tarıma uygun yerler vardır. çizdiğim kısımlarda ,suyun dirsek yaptığı yerin sağlı sollu ,sağdaki tali yolların kenarları ,soldaki dirsekten aşağıya inen suyun kenarları ve soldaki üçgen bahçenin çevresi nde ,oturağın olduğu bölüm dahil ,kayalık olan yerler araştırılarak,ızgaraya sığacak midene ağır gelmeyecek afiyetle yiğebileceğin tarzda yakalaman temennisiyle,sağlıcakla....

TEVFiK

Vip Üye
ustam cubuk kulansaniz ya
burda saten koltun bakti 10 mt unu gecmez cubuk cekim verir.
(ağla) Ahhhh ah sizin söylediğiniz gibi olsa nekadar güzel olurdu anlatamam sanki bütün çubuklar sözleşmiş gibi bende hiç bir çubuk çalışmıyor bu koltuğun tam önü topraklı yol 5m kadar genişliğinde ondan sonrası yamaç geliyor Sayın ustam Saygılarımla.

Üst Alt