S.a. Sayın Ikizceli Ustam Ve Diğer Ustalarım.:d. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a. Sayın Ikizceli Ustam Ve Diğer Ustalarım.:d.

ersan

Vip Üye
(ağla) Ahhhh ah sizin söylediğiniz gibi olsa nekadar güzel olurdu anlatamam sanki bütün çubuklar sözleşmiş gibi bende hiç bir çubuk çalışmıyor bu koltuğun tam önü topraklı yol 5m kadar genişliğinde ondan sonrası yamaç geliyor Sayın ustam Saygılarımla.
abi
nekadar cok koltuk isaretlerinlenb urastim
hic ta biri 10-15 mt reyi gecmeduiler uzakli mezarlari ya etraflarinmfa sayiunda solunda yada arkasinda ciktilar burdaki ne benzeyen ayni yerim var tam unde dere yata var 2 dere birlesen yerde cubuklar tam 10 mt unde verdiler mezarini uzakta arama abi mezari 70 mt kadar unde kayalik alan varsa tam karsinsinda da oluyoruyle yer varsa yine cok dikatli ince,me mezar oymalarini taslarda.

TEVFiK

Vip Üye
uydu görüntüsünü amedli ustamızın daha iyi anlayacağı kanaatindeyim. düşüncelerini aktaracağını umuyorum.
ilk resimlerinden aldığımız izlenimle,bu görüntüyü birleştirdiğimiz zaman,yorumda belirttiğimiz gibi,bölgenin ağırlık olarak mezar odalarını barındırdığını görüyoruz. şüphesiz,farklı tarz olaylarda ihtimaldir.
bu görüntüden incelenmesi gereken mahiyetteki yerleri anlayabildiğim kadar çizmeye çalıştım.
görüntüden anlayamadığımızda çıkar. önemli olan az veya çok olmasından ziyade ,LACİVERT hocamızın senin adına verdiği mesajdır.
ben önümüzdeki hafta nasip olursa memelekete yolcuyum.sezonumuz yaklaşıyor.
sana yardımcı olabilecek,benden başka bir kaç arkadaşımız daha var. bunlardan sana yakın olanları bir araştırıver.seni kırmayacak yakın olan mutlaka çıkacaktır diye düşünmek istiyorum.
boşluk konularına yorum yazanları iyi gözlemlersen balık yakalamana yardımcı olanı yakalarsın diye düşünüyorum. denizli20 sana yakın. şu an hatırlayamıyorum,nereli olduklarınıda bilmiyorum ama aliömer,delicebey ,kalhiyu bunlardan ilk aklıma gelenler.

buranın çevresinde yerleşime ve tarıma uygun yerler vardır. çizdiğim kısımlarda ,suyun dirsek yaptığı yerin sağlı sollu ,sağdaki tali yolların kenarları ,soldaki dirsekten aşağıya inen suyun kenarları ve soldaki üçgen bahçenin çevresi nde ,oturağın olduğu bölüm dahil ,kayalık olan yerler araştırılarak,ızgaraya sığacak midene ağır gelmeyecek afiyetle yiğebileceğin tarzda yakalaman temennisiyle,sağlıcakla....
S.a. Sayın Ustam Allah Razı Olsun bu kadar benim için uğraştınız elleriniz ve emeklerinize sağlık bana çok hakkınız geçti Hakkınızı helal ediniz.(ağla) benim bir koltuk dediğim ve pekte önemsemediğim yere bakınca İş çığrından çıkmaya başladı benim adıma.:D ( İş büyüdü'de büyüdü ve benim boyumu aştı ) ben en iyisi Sayın Amedli ustamın dediği yeri bir inceliyeyim demiş olduğu gibiyse ya Allahhhh deyip başlıyayım bakalım kaderime nasıl bir balık çıkacak.:eek: Size hayırlı yolculuklar dilerken çabuk geri gelmenizi Allah diler.Saygılarımı Sunarım

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye
abi
nekadar cok koltuk isaretlerinlenb urastim
hic ta biri 10-15 mt reyi gecmeduiler uzakli mezarlari ya etraflarinmfa sayiunda solunda yada arkasinda ciktilar burdaki ne benzeyen ayni yerim var tam unde dere yata var 2 dere birlesen yerde cubuklar tam 10 mt unde verdiler mezarini uzakta arama abi mezari 70 mt kadar unde kayalik alan varsa tam karsinsinda da oluyoruyle yer varsa yine cok dikatli ince,me mezar oymalarini taslarda.
Evet sayın ustam suyun hemen karşı yamacında kayalıklar başlıyor gittiğim zaman her yerin resimlerini çekeceğim ve sizlere tekrar sunacağım.yorumlarınız için çok teşekkür ederim
Allah benim Yar ve yardımcım olsun.:) der.Saygılarımı Sunarım
Not Sayın Ersan Ustam bu koltukta sizin gördükleriniz gibi buradada bir kasa yokmu aceba

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
S.a. Sayın Ustam Allah Razı Olsun bu kadar benim için uğraştınız elleriniz ve emeklerinize sağlık bana çok hakkınız geçti Hakkınızı helal ediniz.(ağla) benim bir koltuk dediğim ve pekte önemsemediğim yere bakınca İş çığrından çıkmaya başladı benim adıma.:D ( İş büyüdü'de büyüdü ve benim boyumu aştı ) ben en iyisi Sayın Amedli ustamın dediği yeri bir inceliyeyim demiş olduğu gibiyse ya Allahhhh deyip başlıyayım bakalım kaderime nasıl bir balık çıkacak.:eek: Size hayırlı yolculuklar dilerken çabuk geri gelmenizi Allah diler.Saygılarımı Sunarım
hak ne demek tevfik kardeşim. bizler sana görüntülerden sıfır nokta verememenin sıkıntısını yaşıyoruz. yolun düşerse bölgeyi güzel araştır,yalnız tespit yapmadan tahmini bir tasarruf tavsiye etmem. tavsiye ettiğim gibi birini bulmaya çalış. olmazsa da biraz daha sabır. ekime doğru bir odaya bir şilte bir yorgan hazırlayıver. belki içecek bir suyumuz vardır. ALLAH a emanet ol.

TEVFiK

Vip Üye
hak ne demek tevfik kardeşim. bizler sana görüntülerden sıfır nokta verememenin sıkıntısını yaşıyoruz. yolun düşerse bölgeyi güzel araştır,yalnız tespit yapmadan tahmini bir tasarruf tavsiye etmem. tavsiye ettiğim gibi birini bulmaya çalış. olmazsa da biraz daha sabır. ekime doğru bir odaya bir şilte bir yorgan hazırlayıver. belki içecek bir suyumuz vardır. ALLAH a emanet ol.
S.a. Sayın Ustam yemin ederim'ki ben sizi burada herşeyinizi hazırlar ekime kadarda beklerim ben çok sabırlıyım'dır.sizden böyle bir şey duymak beni çok onurlandırdı ve ayrıcada nekadar çok mutlu olduğumu anlatmam için kelimeler yetmez.Allah Sizden bir Ömür boyu Razı olsun.tekrardan iyi Bayramlar diliyorum ( ben sizi 2 sefer aramıştım dün ama çok meşguldünüz biliyorum bayram telaşı ) Sevgi ve Saygılarımla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ALLAH cümlemizden razı olsun tevfik ustam. iç,imden geldi nedense. biz manisayı ziyaret eder bir dostumuzu,şenlendirirsek kıyamet kopmaz her halde. yalnız RABBİM nasib eder gelirsek ekstra hiç bir hazırlık istemem. senin tatlı diline ,sular gibi temiz kalbin için geleceğim.
bölgene hiç gelmedim.zamanın olursa rehberlik eder biraz gezdirirsin. biraz orman biraz sahil havası karıştırırız olur biter. bilahere telden görüşürüz inşaallah. iyi bayram dileklerimle sevgi ve saygı bizden tevfik ustam.

TEVFiK

Vip Üye
ALLAH cümlemizden razı olsun tevfik ustam. iç,imden geldi nedense. biz manisayı ziyaret eder bir dostumuzu,şenlendirirsek kıyamet kopmaz her halde. yalnız RABBİM nasib eder gelirsek ekstra hiç bir hazırlık istemem. senin tatlı diline ,sular gibi temiz kalbin için geleceğim.
bölgene hiç gelmedim.zamanın olursa rehberlik eder biraz gezdirirsin. biraz orman biraz sahil havası karıştırırız olur biter. bilahere telden görüşürüz inşaallah. iyi bayram dileklerimle sevgi ve saygı bizden tevfik ustam.
Tamam Sayın Ustam Sizi her yerlere götürebilirim.şimdi ben asıl defineyi buldum Allah razı Olsun Güzel temennilleriniz için çok,çok Teşekkür ederim.tlf.ile görüşürüz sayın Ustam İyi Bayramlar.Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
bu koltuğun araziye bi ilişkisini göremiyorum,görseydim earthı isterdim.:D ama yinede göndermiş.:D
(ağla) (ağla) (ağla) :eek: şimdi çarpılmışa döndüm :confused: ama olsun yinede bir Sarı renkte yanan Işık var gittiğim zaman sizin söylediğiniz noktaya bakacağım dimi ama.varsada işte O zaman yeşil ışığı yakmış oluruz.:D Saygılarımla:rolleyes:

Üst Alt