S.a. Sayın Ikizceli Ustam Ve Diğer Ustalarım.:d. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

S.a. Sayın Ikizceli Ustam Ve Diğer Ustalarım.:d.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
S.a. Sayın Ustam Artık ben Balıkçılığa merak saldım :D ya ben bu balığı yakalayacağım yada,yada,yada Balık beni yakalayacak.(ağla) Allah benim sonumu iyi etsin İnşallah.
Saygılarımla.
Suya düşüp ıslanma ustam sonra hasta filan olursun mazzallah :p

wolf_52

Kullanıcı
teyfik abim özelikle bu işretlediğim ve yakın nokdalarını, yakın fotraflarını çekermisin, bu nokdalar,ve özellikle şu suyun üst kısmındaki resme göre 1 nolu yer den başlamanızı tavsiye ederim..

TEVFiK

Vip Üye
teyfik abim özelikle bu işretlediğim ve yakın nokdalarını, yakın fotraflarını çekermisin, bu nokdalar,ve özellikle şu suyun üst kısmındaki resme göre 1 nolu yer den başlamanızı tavsiye ederim..
Tamam Sayın Ustam Gittiğimde bu yerlerinde yakından resimlerini çeker sizlere tekrar sunarım.Saygılar.

TEVFiK

Vip Üye
öylemi sayın ustam peki nedir bu teyfik abimdeki koltuk sevdası:D:D:D:D
Eeeeee Yaş artık Geldiiiii ve gidiyor sayın ustam erdim artık ben şöyle bir İstirahat etme zamanı geldide geçiyor hele şu koltuğa gittiğimde bir oturursam kalkmayacağım.:D sarı,sarı yapraklar şarkısınıda söylerim.:D Saygılarımla

wolf_52

Kullanıcı
S.a. Tamam Sayın Ustam Hatırlattığınız için teşekkür ederim.nasıl olsa ben o yere tekrar gideceğim şimdi'den sizden böyle bir bilgi'bilgiler edindimmi benim için daha güzel oluyor devamlı gitti geldi yapmam bari.;)
Zaten yol çok uzak gitti geldi Başta Para,vakit,emek benim gibi yaşlı adam elinde baston'la dolaşmak :confused: çok zor oluyor.:eek::D:D (maşallah)
Saygılarımla.:rolleyes:
rabbim güç kuvvet versin sağlık versin sayın abim,bu fındıkdan sonra fetye,ye gelme niyetim var ailemle beraber, geçerken inşallah uğrarım bir acı kahvenizi içmek isterim,rabbim ömür ve izin verirse,inşallah....

TEVFiK

Vip Üye
rabbim güç kuvvet versin sağlık versin sayın abim,bu fındıkdan sonra fetye,ye gelme niyetim var ailemle beraber, geçerken inşallah uğrarım bir acı kahvenizi içmek isterim,rabbim ömür ve izin verirse,inşallah....
İnşallah,İnşallah Sayın Ustam her zaman için beklerim buyrun gelin

TEVFiK

Vip Üye
Siyasete atılacak erken seçimde aday bir koltukta ben kapıyım diye düşünürmüş diyorlar ankara da ziyaretine gideriz artık.:p
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ama benin 1 tane daha koltuğum var'ki O'olmazsa 2. kolduğum olur..:D benden başkası 1.ni bulamazken ben Maşallah çift,çift buluyorum ammaaaaaa sonuç sıfır olunca koltuğu benden başkasına devretmeyi düşüneceğim.:D:eek: Saygılar.:D

Üst Alt