S.a.sayın Ustatlar Bu (kalp)işaretine Yorumlarınızı Alabilirmiyim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a.sayın Ustatlar Bu (kalp)işaretine Yorumlarınızı Alabilirmiyim

mertcan67

Kullanıcı
IMG1708hj.jpg
IMG1709.jpg
IMG1718.jpg
IMG1716.jpg
bu resimler .sag taraf ve sol taraf.ve geniş acı
s.a ustalar bu yeni resimlere de yorumlar alabilirmiyim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
mertcan senin resimlerini açamıyorum nedendir bilmiyorum.asi ustamız altta almıştı yorumu onlardan yapmıştım.
çizdiğim yerler kabartma . yığma olması normal. hatta ayrı yerlerde olabileceğinide belirtmiştim.
kabartmalara göre biraz daha mesafeli sağ çapraza doğru bir tane daha olması lazım. bayanın mezar odası yakın olan olmalı. ama yığmalar ne kadar çaplı mezar odası olabilecek konumdamı göremiyorum. belki odası bunlardan biri de olmayabilir,zemin altında kayaya yakın hatta altına doğru da olur. yığmalar küçükse yakınlarının mezarı için yapılmışta olabilir.bunlarda güzel bir boşluk ve maden tespiti gerekir. bayanın takıları olmalı. bilirsinizki hanımlar aç durur ziynetsiz durmaz:D .başka hiç bir yere gerek yok. bütün enerjini tespite yoğunlaştırmanı tavsiye ederim.

mertcan67

Kullanıcı
mertcan senin resimlerini açamıyorum nedendir bilmiyorum.asi ustamız altta almıştı yorumu onlardan yapmıştım.
çizdiğim yerler kabartma . yığma olması normal. hatta ayrı yerlerde olabileceğinide belirtmiştim.
kabartmalara göre biraz daha mesafeli sağ çapraza doğru bir tane daha olması lazım. bayanın mezar odası yakın olan olmalı. ama yığmalar ne kadar çaplı mezar odası olabilecek konumdamı göremiyorum. belki odası bunlardan biri de olmayabilir,zemin altında kayaya yakın hatta altına doğru da olur. yığmalar küçükse yakınlarının mezarı için yapılmışta olabilir.bunlarda güzel bir boşluk ve maden tespiti gerekir. bayanın takıları olmalı. bilirsinizki hanımlar aç durur ziynetsiz durmaz:D .başka hiç bir yere gerek yok. bütün enerjini tespite yoğunlaştırmanı tavsiye ederim.
ikizceli kardesim resim URL istiyo zor atıyorum.nasıl kolay atabilecegim .ya bu konuda yardım istiyorum resim cok

mertcan67

Kullanıcı
sağolasın asi ustam. güzel bir kalp.

mertcan kardeş,asi ustamızın işaret ettiği gibi bulgular ön ve resme göre sağ kısma bakılmasını söyler.
bir bayana ait mezar odası.
sağ kısımda çizdiğim iki bulgu sanki erkeğimin mezar odası yakın ama ayrı yatıyoruz der gibi bir görünüm veriyor. her iki kısmın açığından 5-10 m. arası çekilirse giriş veya girişlerin görüleceğini söyleyebilirim. sağlıcakla.
.bu resimde ki işarete yorum alabilirmiyim
IMG1709.jpg