S.a Ustalarım Yorumalabilirmiyim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a Ustalarım Yorumalabilirmiyim

MAVRAN

Vip Üye
Aslında bu daha güzel üzerine tıkla çıkan resme tıkladığınızda resim büyüyor ve istediğiniz alanı rahatça görüyorsunuz.

MAVRAN

Vip Üye
Kardeşim kaplumbağaya benziyor ancak en az üç yönden çekmesin ki net belli olsun. Hadi öyle sayalım sen arazide gezerken gördün sanırım bazı yerler var arkadaşlar isaretlemiş ben şu an blgs başında değilim gördüğüm yerler var en kisa zamanda işaretlerim . ALLAH yardımcın olsun.

wolf_52

Kullanıcı
kıraliçesini koruyan bir aslan görüyorum, kıral ve kıraliçenin mezarı, burdayım diyor, bu da her ikisi aynı anda ölmediğne göre, tahminimce içeriye 1 den fazla giriş yapıldığını gösterir, kolay bir şey yok burda aşırı zor bir yer artı tehlikelidir bu tip yerler, büyük kaya tuzakları olmassa olmazlarıdır, içerden tuzaklanıp çıkılmış gibi duruyor....ufak bir gizli,yolu olma ihtimali hayli yüksek duryor, benim dikkatimi bu yeleli aslan gibi duran, aslanın arka sol bacağı 3 gen tıraşlanmış gibi duruyor, bende uyandırdığı kannat gizli ufak dehliz havalandırmaya bağlı, ufakda tuzağı illaki vardır, bu nokdayı daha yakından resimlermisin, 2 ci si ise kalbin sol büyük oval gelen kenarındaki sarı çenbere aldığım yeri resimleyin, işaretleri var belki kolay parası vardır. ?? 1 de sorum olacak kalbin sol tarfını görmek istyorum, merdiven basmakları varmı civarda???
jbv57r-d319a.jpg

murayt23

Kullanıcı
Kardeşim kaplumbağaya benziyor ancak en az üç yönden çekmesin ki net belli olsun. Hadi öyle sayalım sen arazide gezerken gördün sanırım bazı yerler var arkadaşlar isaretlemiş ben şu an blgs başında değilim gördüğüm yerler var en kisa zamanda işaretlerim . ALLAH yardımcın olsun.
çok tşk ederim abim.Allaha Emanet

murayt23

Kullanıcı
kıraliçesini koruyan bir aslan görüyorum, kıral ve kıraliçenin mezarı, burdayım diyor, bu da her ikisi aynı anda ölmediğne göre, tahminimce içeriye 1 den fazla giriş yapıldığını gösterir, kolay bir şey yok burda aşırı zor bir yer artı tehlikelidir bu tip yerler, büyük kaya tuzakları olmassa olmazlarıdır, içerden tuzaklanıp çıkılmış gibi duruyor....ufak bir gizli,yolu olma ihtimali hayli yüksek duryor, benim dikkatimi bu yeleli aslan gibi duran, aslanın arka sol bacağı 3 gen tıraşlanmış gibi duruyor, bende uyandırdığı kannat gizli ufak dehliz havalandırmaya bağlı, ufakda tuzağı illaki vardır, bu nokdayı daha yakından resimlermisin, 2 ci si ise kalbin sol büyük oval gelen kenarındaki sarı çenbere aldığım yeri resimleyin, işaretleri var belki kolay parası vardır. ?? 1 de sorum olacak kalbin sol tarfını görmek istyorum, merdiven basmakları varmı civarda???
jbv57r-d319a.jpg
Abicim bu hafta içi oraya gidip tamamını yakından ve uzaktan fotograflıyacam merdiven 100 metre üst tarafta var ama uçurum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
wolf ustamız yerin önemine değinmiş. sanki odasına bakan kartal veya şahin yavrusu görüyorum. sağ bitim de önem arz ediyor. başarabilirsen,gittiğinde alan içinde boşluk tespiti ile odaları belirlemeye çalışmalısın.

MAVRAN

Vip Üye
oda-mezar.jpg

İlk önce yazayım unuturum senin çizimlerle karışmasın diye ben çizimlerime pembe bir işaret koydum başka bir önem arz etmiyor.
Diğer ustalarıma ilave olarak bu yerleri işaretledim, üzerinde çift beyaz çizik olan kaya dayama gibi duruyor bir yoklayın ve üzerine x koyduğum kayayı ağaç tokmakla yokla belki kolay bir emanet olur. Kare olan yer sanki dışarıdan kabak gibi duruyor, belkide kolay yer burası kim bilir. ALLAH Yardımcın olsun.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
kral-mezarı.jpg

kendimi çok zorladım, baktım baktım bir girişi bulamadım.
bu kadar güzel yapılı bir yerin girişini maalesef ben göremedim.
Ya resmin açısından, yada resmin azlığından.
Haç nerede ustam süslü ufak bir haç? (kafam)

Üst Alt