S.a Ustalarım Yorumalabilirmiyim | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

S.a Ustalarım Yorumalabilirmiyim

esrarengiz2828

Kullanıcı
resimleri çizdim ama atamadım anladığım kadarı ile burası kale gibi bi yer buranın mezarları yüksek surların üstünde olur kayaların üstünü iyi araştır bu alttan mahzen bile varsa bu iş seni çok yorar merdivenler yukarı çıkma amaçlı kullanılmış gibi gözüküyor olsada birazını kırmışlar belli merdivene yakın yerlerde şüpeli yerlerinde boşluk arar cihaz varsa tut bak ama yukarıyı araştırırsan mezarlar açılmış veya açılmamış kesin bulursun alttada işaretler var onları yakın çekmemişsin ya mahzen yada oda mezar işareti ihtimal olarak çalışmada yapılmış gözüküyor saygılar

A21MEDLi

Vip Üye

murayt23

Kullanıcı
resimleri çizdim ama atamadım anladığım kadarı ile burası kale gibi bi yer buranın mezarları yüksek surların üstünde olur kayaların üstünü iyi araştır bu alttan mahzen bile varsa bu iş seni çok yorar merdivenler yukarı çıkma amaçlı kullanılmış gibi gözüküyor olsada birazını kırmışlar belli merdivene yakın yerlerde şüpeli yerlerinde boşluk arar cihaz varsa tut bak ama yukarıyı araştırırsan mezarlar açılmış veya açılmamış kesin bulursun alttada işaretler var onları yakın çekmemişsin ya mahzen yada oda mezar işareti ihtimal olarak çalışmada yapılmış gözüküyor saygılar
h
çok tşk ederim .

esrarengiz2828

Kullanıcı
Çizeceğim yerleri ustam birazını işaretlenmiş zaten ordaki iki işareti yakın cekmen gerekirdi orda açılmış bi yer yoksa ustanın çizdiği yerleri onemse önden çekilmiş yakın resmi varsa gorsek güzel olurdu açılmış veya açılmamış altta çalışma yapılmış gibi bu ustaki işaretler eğer mihrap gibi ise doğru yerden çalışma yapılmış gibi gözüküyor ama sonucu görmüyoruz

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wolf_52

Kullanıcı
aslanın arka ayağı dediğim nokda sanrım güzel duruyor, ok la isaretlediğim yerde makina tut yığma koruyucu mezar gimi duruyor..

murayt23

Kullanıcı
Çizeceğim yerleri ustam birazını işaretlenmiş zaten ordaki iki işareti yakın cekmen gerekirdi orda açılmış bi yer yoksa ustanın çizdiği yerleri onemse önden çekilmiş yakın resmi varsa gorsek güzel olurdu açılmış veya açılmamış altta çalışma yapılmış gibi bu ustaki işaretler eğer mihrap gibi ise doğru yerden çalışma yapılmış gibi gözüküyor ama sonucu görmüyoruz

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hemen yüklüyorum hocam

A21MEDLi

Vip Üye
maşallahın var,böyle konu açılmaz,5.sayfa bitmek üzere halla esrarenegiz ustanın zorlamalarıyla kınım kınım resim yüklüyon.resimleri bizleri deneme amaçlımı yolluyon anlayamadık.konuya giren tüm resimlerini görüp ona göre yorum yazar,burda kimse tek tek sayfaya bakıp yeni resimler varmı diye bakmaz.
konuya doğal kayalardan başladın,zamane soygunu yemiş oymalı kaya ile sonlandırdın belki dahada yüklemediğin resimlerin de olabilir.
eğer öyle resimlerinde varsa yeni konu başlığı altında açmanı tavsiye ederim.

Üst Alt